Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Sportoló szeretnék lenni. Hogyan?

Sportoló szeretnék lenni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem sportolni. Fociztam, kéziztem, kosaraztam, táncoltam, testépítettem. Nos az utóbbi 4 évben nagyon megtetszett a testépítés és elhatároztam hogy sportoló szeretnék lenni. Előtte is minden sport nagy löketet adott, mindig bennem volt az az érzés hogy én akarok a legjobb lenni. Ezért komolyan is vettem, keményen edzettem, tudtam mi a célom, mit akarok az életbe. De sajnos az élet közbeszólt, lett egy olyan komoly sérülésem hogy az orvos azt mondta hogy örökre kímélnem kell magamat, nem edzhetek úgy mint eddig.. Azóta úgy érzem hogy csak elvagyok,de nem érzem azt a szenvedélyt, motivációt,olyan érzés mintha csak úgy lennék de nincs az a plusz érzés. Már lassan 3 éve, próbálkoztam mással, ami tetszik, de nincs meg az az érzés mint akkor. Úgy érzem hogy sose lehetek önmagam és nem teljesedhetek ki abban amit szeretnék. Még mostis kiráz a hideg ha látok egy sportversenyt, vagy sportról van szó mindig azt érzem hogy annyira ott lennék, kihoznám magamból a maximumot. Mi lenne a jó megoldás? Végleg elkéne felejtenem hogy sportolóvá váljak?
2019. jan. 2. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a sérülésed miatt nem tudsz rendesen edzeni, akkor nem lehetsz sportoló.

Vagy olyan sportot keress, amiben nem akadályoz a sérülés! (Ha van ilyen)

Vagy legyél edző és a tanítványaidat tudod motiválni.

2019. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!