Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Esteban Ocont miért kaszálták...

Esteban Ocont miért kaszálták el egyetlen hiba miatt?

Figyelt kérdés
Most nézem hogy idén már nem indul az F1-ben Esteban Ocon. Az oké hogy az nagy hülyeség volt mikor kiütötte a versenyben vezető Verstappent Brazíliában, de ezt leszámítva egész debütálása óta jól versenyzett, nagy tehetségnek is tartják, egyszer mindenki hibázhat nem? Ennyi erővel Vettelt, Verstappent, Bottast, Grosjeant stb. is mind ki lehetett volna már rakni mert mindegyikük hibázott akár többször is, és akkor arról nem is beszélek hogy Kvyat meg most tér vissza... Miért bántak el szegény Oconnal ennyire keményen egyetlen baklövés miatt?

2019. jan. 7. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan veszed, hogy amiatt a hiba miatt kaszálták el. Már jócskán a brazil futam előtt lehetett sejteni, hogy nem lesz ülése... Stroll papa megvette a Force Indiát, és bejelentette Perezt, tehát a FI-nál tuti nem volt maradása. A Merci pedig Ocon helyett George Russell-nek szerzett helyet a Williamsben, amit már az Amerikai nagydíj előtt bejelentettek.

Brazíliában Ocon már úgy versenyzett, hogy valami csoda nélkül nincs ülése 2019-re, ami hozzájárulhatott a "minden mindegy" manőveréhez.

Ocon szerintem amúgy se nagy szám, gondolom ezért nem erőltette meg magát a Merci, hogy megint ülést vegyenek neki. Tudja kb Perez szintjét (bár ismét kikapott tőle) de ők a következő nagy sztárt keresik, nem pedig tisztességes átlagversenyzőket.

2019. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!