Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Álljak neki thai boxolni,...

Álljak neki thai boxolni, vagy inkább ne is álmodozzak róla?!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és anno 2 évvel ezelőtt voltam 133kg viszont most már "csak" 120kg és ezen a nyáron még alakítani akarok rajta többet, életmódváltás illetve egy jobb, teljesebb átalakulást szeretnék véghez vinni és a kérdésem az hogy szerintetek megérné-e mellette elkezdjek boxolni?Mert ez egy durva súlykategória, nem is tudom hogy foglalkoznának e velem. Ha igen miért, ha igen miért nem? A problémám az lenne hogy valószínűleg felvesznek egyetemre mert jó érettségit írtam és akkor elkerülnék innen, másik város, és akkor nem tudnám folytatni vagy ha tudnám is, akkor versenyekre nem tudnék menni (szerintem). Válaszotokat várom és köszönöm előre is!

2019. jún. 15. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan allj neki! Foglalkoznak veled! Miert is ne?

En mar jartam sok kuzdosport edzesre!

Egyszer utasitottak csak el,asziszem,pont thai box volt,mikor mondtam,hogy kezdodo gerincservem van.

2019. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg, nem fogod megbánni. Régen jártam thai box edzésre, nagyon szerettem. Elég pörgős edzések voltak.
2019. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!