Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik az a sport amiben...

Melyik az a sport amiben komoly címeket nyerhet ék,19 évesen elkezdve?

Figyelt kérdés

18 éves. 191 cm és 82 kg vagyok jelenleg. Egész életem során sportoltam, versenyeztem.

Rengeteg sportot kiprobaltam ahol mindig jól teljesítettem. Kézilabda volt a legkiemelkedőbb ahol többszörös diakolimpia és országos bajnok is vagyok. De futás, dobás (sulylokes, kislabdadobas, gerelyhajitas) , távolugrasban is megyei bajnok illetve 2. 3.helyezet is voltam már.


Jelenleg 4 éve hagytam abba a versenyzést, es azóta itthon illetve konditeremben edzek.


Ilyen későn 18 évesen újra elkezdve tudom hogy sikerülne ha 100% rakoncentralva es motivalva edzenek évekig.

De milyen sportokban lehetne tényleges esélyem? Profi uszohoz már öreg vagyok. Foci illetve kézilabda kosárlabda őszintén nemnagyon érdekel.

Legjobban az Amerikai foci érdekelne amiben ugye nem nagy jövő van sajnos, de lehetne rá esély hogy kikeruljek Amerikába ezzel? Tudom ez egy álom de érdekel hogyha olyan tehetségem lenne rá akkor kimehetneke a profi Nfl-be?



2019. júl. 22. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehetsz NFL játékos.
2019. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán téli sportok johetnek szóba
2019. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!