Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Vizi sportok

A kérdés

Tudtok jó harcsázó helyeket közelebb Budapesthez?

Kezdő horgász vagyok, kifejezetten a harcsázás érdekelne, de olyan helyre szeretnék menni ahol valami eredmény is várható, tehát nem profiknak garantált csak..

aug. 14. 00:04  Privát üzenet  

A válasz
Vegyél egy horgász könyvet vagy nem tudom, internet én vannak Fenn információk, vannak újságok stb. Abba benne van, ennyire tudatlan valaki hogy lehet?? Amúgy van, a Duna jó harcsázó lehetöséget nyujt valamint a kisduna,tele van törpével

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 02:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! Törpeharcsa majdnem mindenhol van, a harcsázó helyeket meg honnan a fenéből tudjam ha nem ismerek horgászokat akik már kitapasztalták? Te se tudod hol lehet az erdőben rókagombát szedni ha nem vagy rendszesen járó gombász. Tudom hogy Duna, Tisza de mind2 elég hosszú.. meg a Pölöskei tó ami piszok messsze van, azt is a youtube- ról tudom, de onnan friss halat biztos nem hoznék motoron...

# 2/2Időpont aug. 14. 09:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Balatonon tudnátok mondani nyugodt horgász helyeket, ahol nem bicigliznek a turisták, meg nem üvöltöznek?
Tudnátok mondani budapesten olcsóbb helyeket, ahova el lehet járni szaunázni?
Teleszkópos horgászbotom lecserélném Nevis Axum Carp 3 részes 360-390-es 3-3,5 lbs bojlis botra. Így hagyományos és bojlis módszerrel is megtudnám horgászni a távolabbi helyeket...
Tudnátok nekem olyan, Budapesthez közeli helyeket mondani, ahol az én kis Celestron PowerSeeker 40AZ típusú távcsövemmel láthatnám az Androméda galaxist, esetleg az M33-as galaxist? Danke schön!
Sebes koroson pergetesre alkalmas helyeket ismertek e?
Gumihalas Pergető horgász vagyok, és a Komárom-Neszmély közötti Duna szakasz érdekelne, hol lenne érdemes megpróbálnom a pergetést süllőre csukára! Milyen jó haltartók vannak a...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Vizi sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!