Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudtok jó harcsázó helyeket...

Tudtok jó harcsázó helyeket közelebb Budapesthez?

Figyelt kérdés
Kezdő horgász vagyok, kifejezetten a harcsázás érdekelne, de olyan helyre szeretnék menni ahol valami eredmény is várható, tehát nem profiknak garantált csak..
2019. aug. 14. 00:04
 1/2 anonim válasza:
16%
Vegyél egy horgász könyvet vagy nem tudom, internet én vannak Fenn információk, vannak újságok stb. Abba benne van, ennyire tudatlan valaki hogy lehet?? Amúgy van, a Duna jó harcsázó lehetöséget nyujt valamint a kisduna,tele van törpével
2019. aug. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Törpeharcsa majdnem mindenhol van, a harcsázó helyeket meg honnan a fenéből tudjam ha nem ismerek horgászokat akik már kitapasztalták? Te se tudod hol lehet az erdőben rókagombát szedni ha nem vagy rendszesen járó gombász. Tudom hogy Duna, Tisza de mind2 elég hosszú.. meg a Pölöskei tó ami piszok messsze van, azt is a youtube- ról tudom, de onnan friss halat biztos nem hoznék motoron...
2019. aug. 14. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!