Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Sportolók! Szerintetek ennek...

Sportolók! Szerintetek ennek van így értelme?

Figyelt kérdés
8 éve kenuzok, régen nagyon imádtam, életem volt az egész. Viszont 1 éve már undorral járok le edzésre. Örülök, ha kihagyhatom. Versenyszerüen csinálom, de mostmár abba szeretném hagyni mert szerintem ennek igy nem sok értelme van. Szivesebben csinálnám azt amit szeretek. Ti mit gondoltok? 18/F
2019. szept. 8. 15:55
 1/2 anonim válasza:

Valószínűleg kinőttél belőle, vagyis változtál. Ha változtál, akkor változtatni kell a szokásokon is.

Ha esetleg valami történt az edzéseken, amiről nem beszéltél és azért utáltad meg, akkor lehet, hogy nem a kenuzással van probléma.

2019. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is kenuzok, bár csak 2 éve. Velem is volt már ilyen, de akkor átkerültem egy másik edzőhöz és úgy voltam vele, hogy nem csinálom tovább. Aztán hála az égnek visszakerültem az eredeti edzőmhöz.

Szóval vagy valaminek drasztikusan kellett változnia vagy nincs sikerélmény vagy kiégtél mert azért 8 év sok idő.

És ja én most 2 év tapasztalatából beszélek (ne nyakazz le ;D)

2019. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!