Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan úszhatnám meg az úszást?

Zsenike12 kérdése:

Hogyan úszhatnám meg az úszást?

Figyelt kérdés

A story 8. osztályos vagyok 5-7osztályig az osztályfőnököm tartotta az összes testnevelés órát köztük az úszást is. Eddig ha nyíltvizen voltam 20-30 perc után émelyegtem, szédültem. Kis korom óta tartok a strand illetve uszoda víztől. Majd 5. osztálytól elkezdtem tanulni úszni, 5. osztály végére már biztosan tudtam rövidtávon úszni 6. évvégére már a mélyvízbe is belementem. 7.ben már szerettem az úszás órákat. Majd idén jéghideg zuhanyként ért hogy más lett az úszástanárunk egy hírhedt 50-60körüli férfi tanár, aki ordibál velem és párszor hozzámvágott egy-egy úszólapot mert nem úszok versenytempót és lassabban haladok mint a többi osztálytársam. Egyszóval nagyon utálom és félek minden úszás órán!


Az lenne a kérdésem hogyan oldhatnám meg hogy ne kelljen úsznom? (A tanár csak orvosi felmentést fogad el. Illetve a pulmonológiai papirom sem érdekli!)

A válaszokat köszönöm!



2019. okt. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
ha terhes lennél se kellene úsznod
2019. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsenike! Küldd be a szüleidet! És ne hagyd magad! Nem kell versenytempót úsznod! Ha még egyszer hozzád dob valamit, vagy így beszél veled, kérd mi magadnak és fenyegesd meg, hogy feljelented! Egyébként nyugodtan menjél ki a medencéből, és ba@zd hozzá azt a szart. Ne félj tőle!!!!
2019. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mássz ki a vízből, és tisztelettel kérd meg a tanárt, hogy legyen szíves ne kiabáljon veled, és ne dobáljon tárgyakkal.(Igaziból jobb lenne, ha ezt a szüleid beszélnék meg vele, esetleg az osztályfőnöködet is megkérhetnéd, hogy segítsen.)

A z üvöltözés és a dobálás egyaránt sérti az emberi méltóságodat, amihez nincs joga. Neked viszont jogod van úgy úszni, ahogy tudsz. Adhat rá rossz osztályzatot, ha akar. Bár inkább értékelnie kéne, hogy küzdesz, és ha nehezen is, de teljesíted a feladatokat. Ez nem a Testnevelési Egyetem, hanem egy általános iskola. Az előbbiről kibukik, aki nem teljesíti a szintet, itt legfeljebb azt mondják, hogy úszásból kettes.

A kiabálást egy uszodában azért rugalmasan kell kezelni, lehet, hogy ha normális hangerővel szól azt nem fogod érteni.

2019. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Ja, és még annyi, hogy nyugodtan mond meg neki azt, amit most ide leírok:


"Menjen a francba maga kivénhedt barom, mit képzel, hogy ordibál, mint egy félkegyelmű?! Hozzád szól annyit mondj, hogy KUSS most én beszélek, ÉS FOLYTASD, AKKOR IS HA KÖZBESZÓL! Maga elmebeteg, kivénhedt fa@. Képtelen dolgozni, és itt a 8-okon vezeti le a feszültségét?! Így csak megutáltatja az úszást! Hol érzi magát,az arénában? vagy a kocsmában, vegyen vissza maga állat! Maga alkalmatlan arra, hogy oktasson, és emberekkel foglalkozzon, ki rakta be erre a helyre? Mindegy is, Jövő héten már máshol kereshet állást magának!!! És ha hozzád szól, vagy hozzád mer érni, akkor mondd hogy FELJELENTEM ZAKLATÁSÉRT, és TESTI ERŐSZAKÉRT!!!"


Bocsi nagyon elragadtattam magam,de annyira felba@@za az agyam, amikor ilyeneket olvasok, hogy oktatásra/tanításra alkalmatlan degeneráltakat foglalkoztatnak...

Úgyhogy nyugodtan küldd el az anyjába, ő semmit nem tehet ellened, nincs hozzá joga, már így is túl ment egy határon. Csak ijesztget, mert érzi az agyalágyult degeneráltja hogy megfélemlíthet, mert fiatal vagy, és azt gondolja, hogy bármit megtehet...ÁLLJ KI MAGADÉRT!

2019. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy fiú vagyok és az összes többi osztályjal is így beszél főként az 1.osztályjal akik újonnan kezdtek 5évesen miatta volt egy majdnem végzetes balesetem a strandon!
2019. okt. 2. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáltasd magad!


De ha legközelebb ha megdob, vagy rád üvölt, akkor mássz ki a medencéből, ülj le egy padra, és közöld vele, hogy részedről vége a tanórának. Ha akarja, adjon egyest, adjon igazolatlant, igazából lexarod.


És ha hozzád ér, akkor feljelented.

2019. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!