Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol tudom a horgászvizsgát...

Hol tudom a horgászvizsgát leghamarabb letenni és kiváltani a horgász engedélyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdő horgász vagyok, a horgászkártyát beregisztráltam, kifizettem, a kártya száma már megvan.

Úgy néz ki, hogy november első hétvégéjén (2.,3.-án) mennénk horgászni, de nem találok olyan egyesületet, ahol addig vizsgázni tudnék. Pontosabban egyet találtam, a Baross Gábor HE egyesületi tanyaházat, ahol október 30.-án van meghirdetve egy vizsgaidőpont. Elképzelhető, hogy ha odamegyek és leteszem a vizsgát, akkor még aznap megkapok minden szükséges engedélyt, okmányt, ki tudom váltani az állami jegyet, fogási naplót, stb., hogy tudjak mennni azon a hétvégén horgászni?

Persze hétfőn felhívom őket, hogy működik-e így a dolog, de remélem még ma kapok erre választ itt.

Amúgy van jelentősége, hogy milyen egyesülethez csatlakozok?

Elképzelhető, hogy van olyan egyesület, ahol minden héten van vizsgáztatás, csak nem hirdetik neten?

Amúgy budapesti vagyok. Köszönöm.



2019. okt. 20. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a turista horgászjegy váltást, ajánlanám neked,

ez online megoldható 3 hónapig érvényes, horgászhatsz igaz

csak egy bottal, na de egy kezdőnek az is elég.

Közben pedig kapkodás nélkül rá érsz keresni a közeledbe

egyesületet ahol vizsgázhatsz és majd ki válthatod

az éves engedélyt.

[link]

2019. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!