Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen órát ajánlotok kajakozá...

Milyen órát ajánlotok kajakozáshoz?

Figyelt kérdés

Eddig PolarM200 volt, de letört a töltője. Valamilyen olyasmit szeretnék amiben lehet, úszni, futni, kajakozni.

Max 100ezerig. Polar vagy esetleg garmin vegyek?


Köszi a válaszokat!



2019. nov. 10. 17:42
 1/4 anonim válasza:

Lehet inkább itt kellett volna feltenni, több órás tag nézi:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes


Nem, nem csak a Rolexesek meg Policeosok, sok jó válasz érkezik mindenféle órás kérdésben.

2019. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reloj típusút.
2019. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabesz147 válasza:

Én olcsóbbat ajánlok, ez, ha elromlik, nevetve veszel újat:-), a Decathlonban kapható órák között nagy a választék, olcsóbb és drágább darabok.

Én azt hittem a fürdőbe egy ismerős valami drága darabot visel, úszott, szaunázott benne. ez 8-10 éve volt, azóta a második darabot használom, egy kicsit változott a design, de ugyanaz a Kalenji kínai csodamárka:-).

Az első egy kicsit bepárásodott 3 év után, de szárazon még sokáig működött, odaadtam, munkára, havernak jó volt.

A leírás szerint a gombokat nem szabad nyomogatni víz alatt, úgy emlékszem 50°C-ig hőálló, de szaunázás közben a test elvezeti a hőt, a második darab 5 éve bírja.

Igaz, néha szilikonzsírral ápolom.

2019. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabesz147 válasza:

Lemaradt, bocs.


[link]

2019. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!