Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Dunai rablóhalas horgászok,...

Dunai rablóhalas horgászok, ti mit fogtok leggyakrabban a Dunán?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ti mely ragadozóból szoktátok a legtöbbet fogni úgy általánosságban a Dunán, és mekkorákat. Illetve milyen módszerrel, csalival stb.

2019. nov. 18. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A botot?
2019. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj,hát pergettem már jó párszor,ráúszások voltak(feltételezhetően balin)de semmit nem fogtam még pergetve.Akikkel beszéltem horgászokkal,legtöbben a süllőt mondták,mondjuk azért ők sem fogták sz...rrá magukat.
2019. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pisti csak válasza:
Én is a Dunára járok pergetni. Fogtam már mindenféle ragadozó halat a legtobb a za balin volt meg a süllő de ha jo helyen keresel csukát is foghatsz. A legnagyobb csukam a dunába fogtam 6,5 kilo volt balinbol is jottek 3 kilosak is. Eggyetlen telepitett szirszar tavakkal tározókkal nem lehet összehasonlitani a Dunát. Lényeg a hely keresés. Pl ha balinozni mész akkor nembaj ha a nagyobb sodrásba keresed. Nézd hol rabol. Keresd a kis küszöket mivel ott balinok is vannak. Kikell tapasztalni vannak napok mikor tenyleg nemnagyon lehet őket horogra csalni ez függ vizszintől,napszaktól de legtöbbször bele lehet nyúlni egy jó pecába.
2020. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!