Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tanácsok téli horgászat hoz?

Tanácsok téli horgászat hoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. December vége felé szeretnék Budapesten/Pest megyében horgászni.Ez lesz az első horgászatom télen. Tanácsot szeretnék kérni hogy először is hol érdemes horgászni, tavon vagy inkább folyóban? Én a Dunára gondoltam fővárosi szakaszon,nem tudom jó választás-e? Ti mit ajánlotok? Ha esetleg tavat akkor melyiket válasszam?

Előre is köszönöm



2019. dec. 8. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A téli horgászathoz 3 dolog kell

- lékfúró alkalmatosság

- dinamit rúd

- vodka

endzsoj! :D

2019. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Télen is vannak kellemesebb napok, és lehet zimankó, alap a megfelelő, réteges öltözködés, ami szellőzni is képes, de tartja a hőt.

A lábbeli is alapvető, hővédelem, és csúszás gátlás szempontjából is.

A hideg ellen jól esik némi forró ital, nem.mondom, hogy alkoholt egy kortyot sem, de tévedés, hogy a sok alkohol felmelegít.

Az rajtad áll, hogy a Duna, vagy valamelyik tó a szimpatikusabb - el kell döntened... az se biztos, hogy nem akkor jársz a legjobban, ha otthon maradsz :-)

2019. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sapka, sál kell.
2019. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem ha olvasztott sajtot asz neki az jo,mas nem ajanlatos. amugy szerintem 6 marmint hat. mar idok ota
2019. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!