Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szabad boxeralsóban a medencéb...

Szabad boxeralsóban a medencébe menni?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok. Kötelező úszásoktatásra járunk. Pénteken elfelejtettem úszónadrágot vinni, az oktató pedig azt mondta, ússzak boxerban. Mondtam, hogy inkább nem, de ő azt mondta, hogy akkor beírást adat a tanárral. Így nem volt mit tennem, boxeralsóban kellett úsznom. Osztálytársaim rajtam röhögnek. Szabad egyeltalán alsógatyában a medencébe menni?

2020. jan. 12. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem kétszer, két különböző helyen előfordult, hogy otthon hagytam az úszónadrágomat. Mindig sikerült keríteni egyet valahonnan ott helyben. Nyilván lusta a tanárod, nehéz lett volna körbekérdezni pár embert, hogy van-e egy felesleges úszónadrágja. Nekem egyszer a portás kerített egyet.
2020. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert utána nem tudod megszárítani és vagy alsógatya nélkül kell lenned, vagy vizes gatyában utána. Egyik sem jó, ilyen hidegben utóbbi meg veszélyes is.
2020. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán illik

F

2020. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez azért megalázó, legalábbis én annak venném.

nekünk is volt tesin olyan, hogy 8.-ban egyik srác nadrágja elszakadt és a tanár mondta neki, hogy vesse le, mert beakad vmibe. ő is alsógatyában volt és mindenki rajta röhögött.

2020. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem lánynak szakadt el 8.-ban a ruhája, aranyos lett volna, ha bugyiban tornázik. Vagy azt már nem akarta volna a tanár? hát igen, diszkrimináció.
2020. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire foglalkoztat a dolog, keress rá a neten uszodák házirendjére, szabályzataira, mit írnak az öltözetről.
2020. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ebben a történetben két barom van: a lusta/tutyimutyi tanárod és a túlbuzgó, szereptévesztésben lévő úszásoktató.


úgy látszik, ez az iskola úszás ilyen szent és sérthetetlen dolog lehet, mert nekem anno állandóan begyulladt a fülem az úszástól, és utána nehezen hallottam napokig. a tanárom szerint csak lusta voltam, aztán a háziorvosom írt igazolást, hogy nem szabadn úsznom, mert érzékeny lehet a klóros vízre, és onnantól nem úsztam.

2020. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felszerelés hiány miatt járhat valami. Azonban hogy ez megúszható a boxeres történettel.. Furcsa. Tiszta alsóval még hagyján, mert nem a pecsétes, összefingott gatyádba mész be a vízbe, hanem egy tisztába. De amúgy.. ha nincs váltó.. akkor egyszerűen kapsz valamit felszereléshiány miatt és kész. Az másik kérdés, hogy ha koedukált az úszás, tehát együtt vannak a fiúk és a lányok.. akkor egy boxer nem a legmegfelelőbb anyagú az úszáshoz, ami tök kellemetlen.
2020. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%
Persze, ha tiszta, meg nem látszik semmi
2020. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Öcsi, nyári szünet van, lement a félév, eltávballagtál. Mégis mi a pitsa lett a sztori kifutása? Kiröhögtek a csajok a kis pöcsöd miatt?
2020. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!