Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » EUROSTAR D-Max Fuegos Carp...

EUROSTAR D-Max Fuegos Carp <360>-as botról vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bojlis botot nézegettem magamnak, a keret max. 10.000 forint rá.


Mennyire megbízható bot? Előre is Köszönöm a válaszokat!


2020. jan. 12. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Eurostar botokkal nincs különösebb gond, tudják azt, amit egy ilyen árban vásárolható bottól el lehet várni.

A kérdés az, hogy te mit várnál el a bottól, 5000-6000 forint körüli összegért nem adnak karbon bojlis botot, ez egy kompozit anyagból készült bot, a horgász egyéni igényein múlik, hogy neki megfelel-e.

Ennyit tudok mondani róla, nálam azért a karbon anyag elvárás egy bottól, de nem nézem le azokat, akik olcsóbb felszerelésekkel horgásznak, de azt csak ők tudhatják, hogy mennyire 'éri meg" nekik, nyílván lehet vásárolni jobbat, de az drágább is.

2020. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abszolút megbízhatatlan bot. Nekem egyszer volt, többet nem veszek.
2020. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Több Eurostar botom van, semmi gond velük, tudják azt, amit tudni kell.

Igaz azok karbonból készültek, ez meg egy kompozit...

Műgyanta és üvegszál, nem egy karbon bottal kell összehasonlítani.

Persze, én sem ajánlom, de biztos van, akinek elég, nem akar többet adni egy botért, ennyi pénzért márkától függetlenül nem adnak jobbat.

2020. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Pár éve használok egy D-Max feedert és tökéletesen elégedett vagyok vele. Több 10 kiló fölötti halat kifárasztottam már a bottal, minden gond nélkül. A kompozit anyag miatt szinte törhetetlen, de mégis nagyon jól elnyeli, akár az amurok vad kirohanásait is. A kompozit botok hajlékonyságuk miatt távdobásra nem alkalmasak, ezért ha 100 méteres távokat akarsz megdobni, akkor más botot nézzél. Viszont ha ez nem szempont, akkor ezért a pénzért egy elnyűhetetlen botot kapsz.
2020. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Karl, a privát üzenetíró bajnok.
2020. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi a baj? de amúgy itt is leírhatnád, mi volt vele a bajod. Miért rossz a bot, mi miatt nem szereted, stb. ...


aki visszaolvassa lássa, mi a helyzet

2020. jan. 16. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy mindenki elégedett valamivel, bármiről legyen is szó.

Ez a bot is tudja, ami elvárható tőle, viszont azt minden horgász maga tudja eldönteni, hogy neki megfelel-e, vagy kiadbtöbb pénzt egy drágább szériáért.

Látod, itt is ìrta valaki, hogy ő tökéletesen elégedett a bottal, annak korlátaival együtt.

Én nem szeretem a kompozit botokat, de tartom, hogy tudja, amit ennyiért, sőt drágábban is kínált kompozit botok tudnak, és természetes, hog, vannak, akik szerint ez már nem is való horgászatra.

Ne várd, hogy itt megmondják a tutit, vannak vélemények, amelyek jól, vagy rosszul, befolyással lehetnek a döntésedre, de azt neked kell meghatározni, hol van az a határ amitől azt mondod, nekem megfelel ez a szint.

Sok horgásznál ez úgy működik, hogy kezdetben olcsó cuccokat vásárol, idővel kitapasztalja, hogy vannak attól jobbak (látja masoknál, kézbe veszi, stb), és eldönti, hogy a következő beruházáskor drágább, jobb cuccot vasárol, vagy jó neki a használt szint.

Több, mint 40 éve horgászom, voltak bambusz, üvegszálas, kompozit botjaim, és most is 15-20ezer a plafon egy "átlagos" botért, a drágábbakat kölönösebben meg se nézem, tudom, hogy nem adok érte annyit.

Internetes áruházakban alkalmanként vannak jó akciók, ha az akció és az aktuális igény közel van egymáshoz lehet "spórolósan költekezni"

2020. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Én itt elsősorban nem arra gondoltam "véleményként" hogy nehéz, hogy kompozit, mert ezt tudom. Pusztán annyira voltam kíváncsi, ha ROSSZnak ítéli, miért ítéli annak.


PL.: leesik a gyűrűje két peca után, törékeny, szétcsúszik a két tag, vagy egyéb más.

2020. jan. 16. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Valószínűleg sosem volt neki ilyen botja, csak az ára alapján idebüfögte a véleményét. Sokan vannak, akik az olcsó botokat mindenféle kipróbálás nélkül semmire tartják, pedig mostoha körülmények között sokszor igencsak megállják a helyüket.

Én a hetes válaszolóval ellentétben kifejezetten szeretem a kompozit botokat és nem csak az olcsóságuk, hanem inkább az elnyűhetetlenségük miatt. Időnként elég mostoha körülmények között pecázom (esőben, sárban, kánikulában, fagyban, kövek között..), de ezek bírják. Ha meg valamiért mégis eltörne, nem nagy összeg a pótlása.

Ez a D-Max Fuegos feeder meg kifejezetten tetszik. Minden illesztése, gyűrűk, orsótartó teljesen rendben van rajta és kellemesen használható. Ebből gondolom, hogy a Fuegos Carp is hasonló minőségű lehet.

Ha egy ilyen kellene, minden gond nélkül megvenném, de már így is sokkal több botom van, mint amennyire valaha szükségem lesz :)

2020. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!