Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik illene jobban hozzá?

Melyik illene jobban hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy Prologic C1 Alpha 3.60m 3Lbs horgászbotom,és ezeket az orsókat nétem ki hozzá.


Nevis Amethyst 6900

Oreel Next Lcc 8000 Fs

Dam Quick Z-Base 8000


Távdobós fenekezésre használnám olyan 100-120m távolságra.(akadómentes)

de ha tudtok ezeknél jobb orsót ajánlani hozzá 15-20e ft/db áron, akkor szívesen meghalgatom azt is..


2020. febr. 9. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Oreel-t nem ismerem, nevis orsokkal nekem nincsenek tul jo tapasztalataim , a Z-Base a Damnak nem egy jol sikerult szeriaja.

Ha dam orsot szeretnél inkabb a Quick Sls de ez dragabb kategoria, 20ezer alatt talán meg az Okuma 8K-t ajanlanam, esetlek a Tica Scepter-ek vannak még hasonló áron, es azok egesz jo minőségűek.

2020. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az Okuma 8k az nekem is tetszik és tudom hogy jó orsó csak sajnos az nem fér bele a keretembe mert annak 30e ft/db az ára. :(
2020. febr. 10. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ertelek, ez esetben tudom meg ajanlani esetleg az Okuma Custom Blacket ha jol emlékszem van belole 80as meret, es annak 20ezer alatt van darabja.
2020. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!