Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ezek jó horgász botok esetleg...

Ezek jó horgász botok esetleg hasonló árban jobb?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 25. 13:30
 1/1 Csabeszmester ***** válasza:
Mire szeretnéd használni? Bojlizni vagy "univerzális" horgászcuccként akarod használni fenekezni,úszózni stb.? 20 ezer forintért nem épp nagy pukkanás,a botok nem hinném hogy törnének,szerintem nem is ólomnehezek. Csipeszes fenekezős pecához elmennek ha nincsennek nagy igények,de az orsók kuka kategória max 1 szezon és vége. Ha kevés a ráfordítható pénzed akkor szerintem nézegess inkább használt,de jobb minőségű szetteket. 20 ezerért már pofás bot+orsó kombókat látni jófogáson,Marketplace-en. Én is vettem így már pár kombót,előtte persze kézbe venni célszerű nehogy turpisság legyen a dologban. De velem korrektek voltak,igaz így 20 ezerből veszel 1botot meg egy orsót de azok nem hullanak szét jóesetben 3 havi intenzív nyüstölés után. utána spórolsz kicsit,nézelődsz aztán veszel egy újabbat ami megtetszik.
2020. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!