Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Rendelt már valaki kínai...

Rendelt már valaki kínai oldalról (Ali, bang, wish)horgászbotot/szettet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elég olcsón kínálnak feeder szetteket, meg sima teleszkópos pontyozókat is orsóval. Elgondolkodtam, hogy veszek egy szettet, de érdekelne, hogy mik a tapasztalatok.

Vámon megállítanak egy ilyen 8-10000 értékű csomagot?

Megközelítik ezek a cuccok a Kamasaki, vagy Nevis minőséget, vagy olyanok, mint a piacos botok?

Mit tud egy ilyen 3 méteres féderbot az élő Dunán? Használható, vagy teljesen alkalmatlan? Minden tapasztalat érdekelne.



2020. okt. 12. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Orsót nem rendelnék, mert szerintem nagyon gagyik vannak. Ami jónak tűnik, az meg kb. annyiba van mint itthon. Botot már talán érdemesebb, de csak olyantól, ahol már több pozitív ajánlás is van a vásárlók részéről. Én a 6-7 méteres spiccbotjaikkal szemezek, de még nem döntöttem el melyik legyen.

Világítós úszót, horgokat, kapcsokat stb. már rendeltem az Aliról, azokkal nem volt gond és mind jó minőségűek.

2020. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Botokat érdemesebb venni, amik ott vannak ugyanazokban a gyárakban készülnek mint a by Döme, Nevis, L&K, Bokor és társai. Csak a szállítás közbeni sérüléssel lehetnek gondok, továbbá a QC nincs a toppon általában, bár a fentebb említett cégek esetén sem. Orsók is vannak tűrhetőek, de ott jól szét kell nézni, meg olvasni a feedbackeket ott vannak olyanok akik konkrétan az utolsó csavarig szétszedik az orsót és lefényképeznek mindent, leírják mi az ami gázos lehet.
2020. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, az orsóktól én sem várok túl sokat. A kollégám a piacon vett a gyereknek egy kis keszegező telebotot, meg egy orsót összesen ötezerért. A bot nagyon könnyű, az igénytelenül ragasztott gyűrűkön kívül jónak tűnik. De az orsón már az első napokban elromlott a váltókapcsolója. Ha viszont a neten rendelt megközelítene egy Nevis szintet, akkor már megérné.
2020. okt. 12. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ami normális orsó az ott is 10-15 dollár. Annyiért itthon kapsz Shimanot.
2020. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki a rák bizik még mindig wishben?
2020. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5

A wishen is ugyanazt kapod mint a boltban csak kiiktatsz pár viszonteladót. Mondjuk az alit jobban preferálom ilyen szempontból.

2020. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Sok helyről rendeltem már elég megbízhatóak főleg az Ali.


Ali nekem eddig nem volt gond 70ezret is már visszautalta, Ali be van jegyezve Luxemburgbam, (brexit miatt Londonból)

2020. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A Lidlis orsó tökéletes, ha nem vagy egy elszállt horgászßuzi. Sőt 3 év garival és pótdobbal van. Árban meg ugyanannyi mint a kínai (persze ez is kínai) 1 baja van, csak tavasszal árulják egy kis ideig.
2020. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!