Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lineaeffe horgászorsók mennyir...

Lineaeffe horgászorsók mennyire jók?

Figyelt kérdés
Valaki használta már valamelyiket? Nagyon olcsónak tűnnek.

2021. febr. 16. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Also kozep katagorias termek kezdöknek hobbi horgaszoknak van kitalálva.
2021. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a match orsóm lineffe. Van belőle nagyon olcsó, azt sosem mertem kipróbálni.


Matchez a Quasar orsót használom. Relatív, hogy mi olcsó, 13.900 forint most, annál azért bőven akad olscóbb orsó is.

Az összeszerelési minősége szerintem oké, fém az egész. Fék még sosem tapadt le, pedig sok nagy halat is fogtam vele matchezés közben, nem rángat, szépen adagol a fék. A zsinórképe nem vészes de nem is tökéletes.


Egy szezont használtam, korai lenne még arról nyilatkozni, hogy mennyire tartós. Ennyi idő után azt gondolom, hogy kb. annyit ér, mint az ára. Nem a kínai szemét kategória de messze nem a verseny minőség.

2021. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!