Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Balatonon van értelme a...

A Balatonon van értelme a part menti nádasokat a partról meghorgászni úszóval?

Figyelt kérdés

10-20 méterre, lefenekezett waglerúszóval. Próbált valaki így halat fogni?

Ha számít, akkor északi part, Révfülöp



2021. júl. 15. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Kérdés milyen mély ott a nádas elött mellett a víz?


Legalább bö méteres másfeles vízmélység legyen és ne nagyon legyen

zavarva az a rész csónakokkal fördözökkel, na meg nem ártana

etetni már horgászat elött pár nappal.

2021. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
66%
Az előttem szólónak igaza van. Annyit tennék hozzá, hogy nagy víz a Balaton így oda kell csalni a halakt, sok etetéssel. Javaslom több napon át beetetni magmixel egy ilyen helyre mielőtt pecázol ( drága bojlit de itt próbáld, de tehetsz közé lassan oldódót is, főleg az aromája miatt.)Nagy halakra ne számíts, de gondolom nem az IBCC pontyméreteit akarod megfogni. Néha jó 2-3-as pontyokat fogtam már így, sok nagy kárászt. Készült fej hogy lehet amúr is. Az visz mindent úgy hogy féket erősre húzd. Ja és nagy súlyú waggler legyen legalább 7 vagy 10 grammos önsúlyú waggler. Erős főzsinór (minimum 30-as monofil ami 9kg szakító v. erősebb), de én a fonottat se vetném meg mert a hal azonnal nádasba rohan.
2021. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösönöm a válaszaitokat!
2021. júl. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!