Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 40-125 gramm dobósullyú...

40-125 gramm dobósullyú 5000-es orsós feeder bothoz milyen damilt ajánlotok? Milyen márka, hányas méret?

Figyelt kérdés
Leginkább pontyoznék vele

2021. júl. 31. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Több összetevöje is van a dolognak, ami a kérdésben nem szerepel igy

válaszolni is nehéz.

Folyóvíz vagy állóvizi horhászat lenne?

Mennyire akadós a terület?

Kb mekkora méretü halakra lehet számítani?

Milyen messze kell dobni?

2021. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Állóvízen, akadós terepen, intenzíven telepített tavon, ahol az 5kg feletti pintyok végettek, viszont nem kell nagyot dobni
2021. júl. 31. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha akadós akkor nagyon finomkodni nem lehet, kezdésnek 25 öst

lehetne próbálni, aztán ha nem az igazi 30 as t feltenni


trabucco super elite camo cast 25 ös


vagy


[link]


mind kettő elég jó csomotürő.

2021. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is oké a 25os. Feederre sokkal vastagabbat én nem raknek, mert elbutitja az egészet. Egy jó minőségű 25os zsinórral egy nagyobb halat is ki lehet tépni az akadobol. Ha meg nincs akado akkor még felesleges is.
2021. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ma 22-es főzsinórral, 20-as előkével(ez az ami rajta volt az orsón) sikerült ugyan fognom két kis pontyot,de a nagyok rendszeresen begutottak az akadóba, laza fékkel bement, behúzottal szakadt, 4 szakadás után inkább nem kínoztam tovább a halakat.

Csütörtökre feltekercselem a pótdobot 25-el

2021. aug. 2. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!