Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gerinc ferdülésem van és...

Gerinc ferdülésem van és szeretnék elkezdeni úszni mert régóta halogatom. (többi lent) (?)

Figyelt kérdés
Fent tudok maradni a vízen, viszont szabályosan nem tudom hogy kell úszni, csak úgy ahogy én magamnak kitalálom. Érdemes esetleg felkeresni egy úszótanárt vagy az is jó lehet ha szépen magamnak megtanulom? Csak azért kérdem nehogy több kárt okozzak a gerincemnek mint hasznot (?)

2021. aug. 16. 22:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Az tanár hatékonyabb megoldás lenne, ha nem versenyszerűen szeretnél akkor rövid idő alatt menni fog. A hát úszást szokták erre inkább javasolni.
2021. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak saját hobbi célból szeretnék belevágni, mozgást miatt illetve a fent említett dolog végett. Köszönöm a választ
2021. aug. 17. 10:41
 3/3 Egyanyuka3 válasza:
100%

Szia!Hasonlo problema miatt kezdtem en is magan orakat venni es sikerult talalnom egy nagyon ugyes,kedves oktatot!:) Ha esetleg pesti vagy szivesen megadom az elerhetoseget.

Egyebkent eloszor en is magamtol kezdtem el lejarni de ereztem hogy ez igy nem az igazi...

2021. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!