Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Teleszkópos pergetőbot?

Teleszkópos pergetőbot?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kompakt kis horgászbotot, amivel pergetni tudok, elsősorban csukára, süllőre. Lényeg, hogy beleférjen egy hátizsákba, 50 cm körüli legyen max összecsukva.

Szerintetek egy ilyen teleszkópos pergetőbot mennyire strapabíró a többrészes társaihoz képest?

Van tapasztalatotok ezekkel a botokkal?

Pl.egy Delphin AZTEC tele 180cm/10-30g mennyire érné meg az árát?


De bármilyen tanácsot, tippet, esetleg bevált bot típust szívesen fogadok.

Köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 30. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen filléreset venni lutri. Vagy jó lesz vagy nem. Nekem a Daiwa BBB sorozat vált be, de a Schimano STC sorozatról is jót hallottam. Azt is figyelembe kell venni hogy ha ebből eltörsz 2-3-at annyit költöttél mintha vettél volna egy minőségit ami ha nem is örök élet de ha vigyázól rá 5-10 év.
2021. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok profi. (Nem értek hozzá blogokból művelődtem) :-)

Nekem D.A.M. Camaro Telespin 240 10-30g van Shimano Catana 2500FD orsóval.

Általában twistert és gumihalat dobálok, meg kisebb woblereket.

Én is süllőre meg csukára megyek, egyre nagyobb sikerrel :-)

Teleszkópos botot akartam, mert a kétrészes nekem is kényelmetlen, egyenlőre nem bántam meg egy élmény vele a peca.

2021. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!