Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit jelentenek az uszoda napi...

Mit jelentenek az uszoda napi beosztásánál az alábbi kifejezések: - adult lane swim - lane swim - adult swim - quiet swim - advanced lane swim? Remélem van tapasztalt úszó, aki tud segíteni.

Figyelt kérdés

Külföldön szeretnék uszodába járni, de amikor nem kell osztoznom az adott pályán mással. Csak én úszok például az 1. pályán.


Melyik "session"-t célszerű választani az esetemben?



#úszás #public swim #lane swim
2021. okt. 3. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az adott uszodánál kérdezd meg.

A laned swim az azt jelenti, hogy van sáv (nálunk nem mindig van/volt, covid előtt, most mindig van slow, medium és fast, de ez csak saját bemondásra megy, hogy ki gyors, stb, én mindig a médiumot foglaltam le, s a többiek sokkal lassabban úsztak, folyton beléjük ütköztem, pedig nem vagyok valami, hú, de gyors. Át is mentem a fast lane-be, ott meg túl gyorsak voltak az emberek ..

Adult azt, hogy csak felnőtt mehet, s nem mehetnek gyerekek pancsolni, de attól még lehet, hogy felnőtt megy pancsolni, adult lane az biztos, hogy csak felnőtt, és csak úszni fog. Advanced lane az a profi/komoly úszóknak van, akik nagyon gyorsan úsznak.

A quiet lane pass, olyan nálunk nincs.

Azt erősen kétlem, hogy olyan bármikor lesz, hogy te egyedül legyél a sávban, azaz, véletlenül előfordulhat, de hogy nem fogsz tudni úgy foglalni, hogy te vagy egyedül, az tuti.

Hacsak nem vagy versenyző, vagy oktatáson, ilyesmi.

2021. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!