Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tesinek az egyetemen az...

Tesinek az egyetemen az úszást vettem fel. Szerintetek gáz, ha két részes fürdőruhába megyek úszni? :S

Figyelt kérdés
Muszáj egyrészes, úszódresszbe menni? Szerintetek nagyon égő lesz? Most nincs pénzem több ezer Ft-os úszóruhára...:S így azt viszem, ami van.
2010. szept. 13. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lesz gáz, max. kényelmetlen. (Illetve kinek, hogy, nekem nem túl kényelmes bikiniben úszni, de ha neked megy, akkor no problem). Nálunk is egy csomóan úsznak kétrészesben.

Egyébként nem olyan nagyon drága egy úszódressz: [link]

2010. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én évek óta bikiniben úszok:P Bár a szimpla háromszögletű kötözgetőst javaslom, a kapcsosban/szivacsosban nem bíznék...
2010. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ez most furán fog hangzani h egy 14 éves ad tanácsot egyetemistának xD

én 5 évig úsztam, de mindig is sokkal kényelmesebb volt úszódresszben úszni, vagy ha mindenáron bikiniben szeretnél akkor az ne az a kötős féle legyen hanem ami direkt úszáshoz van.

De szerintem jobban jársz ha veszel egy márkás úszódresszt.

igen tudom 10. 000 - 15. 000 nél kezdődnek, de megérik az árukat. Nálam több olyan volt ami 1-2 évig is kibírta heti 3-5 edzés mellett

2010. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!