Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Létezik olyan hogy kabinos...

Létezik olyan hogy kabinos kajak vagy kabinos kenu? Olyan evezős hajo amibe építettek egy mini kabint?

Figyelt kérdés

Úgy tudom pl aki atevezte az óceánt magyar srác annak ilyen volt.

Hasonló kéne csak fele akkora Balatonra vagy Dunára esetleg Tisza

Hol lehetne ilyet kapni?



2022. ápr. 7. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Építtetni lehet, bármelyik hajóépítő cégnél. Megtervezik az elképzeléseid alapján, és megépítik.


Rakonczai Gáborra gondolsz, ha jól sejtem... A Tűzhangya nevű kajakkal..


[link]

2022. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fix kabinost evezősben még nem láttam, olyat már igen, amire felhúzhatsz egy sátrat. Ilyesmire gondolok:


[link]

2022. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 # igen olyanra gondoltam mint a Tuzhangya de nem olyan nagyra nem kell óceáni igényeknek megfelelni kisebb merülés lenne a jó.


Szóval azt mondod ez egyéni elképzelés alapján kellene legyartani mert nincs ilyen hajofajta?


3#A satras megoldás egy opció erre nem is gondoltam bár ez inkább horgászoknak jó pl Dunán ilyen csónakkal felfelé nemtudnek minimális sebeseggel se haladni

2022. ápr. 7. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
4: tuti hogy nincs, mert a kajak v. kenu egy tipikus szabadidős eszköz, nem alvóhelyes...
2022. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Terveztetni, építtetni lehet, de kérdés, hogy "kicsiben" mennyire lehet stabilra megépíteni. A kajak, kenu lényege az lenne, hogy karcsú, de abból kifolyólag borulásveszélyes is, amit egy ráépített kabin csak fokozna.

Katamarán stílusban megépítettekre lehet kabint építeni, de ajánlott olyannak megterveztetni, aki ki tudja számolni a stabilitását is.

2022. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!