Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Balaton átúszáshoz lehet...

Balaton átúszáshoz lehet használni mondjuk úszódeszkát? Vagy egy kezes szivacsot (nem tudom mi a megnevezése, ugyanolyan anyagból van, mint az úszódeszka)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Békatalpat is használhatsz, de ezzel (nem túl tisztességes) előnyt szerzel a többi átúszóval szemben. Miért nem tisztán önerőből akarod átúszni?
2022. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Használhatsz bár mit, ez nem egy verseny hogy ki ússza át elsöre meg ki lesz a második!
2022. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Itt az átúszás a lényeg, nem verseny ez. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.
2022. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 scamdemic ***** válasza:
79%
Tulajdonképpen evezőt is használhatsz, mondjuk egy kajakban, csak akkor azt már nem átúszásnak hívják, hanem átevezésnek. Vagy ha úszódeszka helyett szörfdeszkát használnál, és egy kis vitorla is a segítségedre lenne, még könnyebb dolgod lenne.
2022. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem teljesen önerőből/segítséggel/segítő eszközzel szeretném átúszni, mert beteg vagyok, és anélkül nem biztos, hogy menne. Azonban szeretném magam elé kitűzni egy célként, amit (ha segítséggel is), de szeretnék teljesíteni.
2022. ápr. 12. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Így már érthető, elfogadom a magyarázatodat. :)

Előtte azért érdemes kipróbálnod, hogy 1-2 km-t le tudsz-e úszni (akár medencében is). De átúszás közben is vannak elég sűrűn vitorlások, ahol meg lehet pihenni, akár egy pár perces kapaszkodás idejére is. És persze edzésként is jó, ha teljesítesz előtte hosszabb-rövidebb távokat.

2022. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, persze érdemes előtte készülni. Nem olyan régen kezdtem el úszni, és ezért is kezdtem el gondolkozni a ezen, mert egy ilyen cél elérése sokkal motiválóbb számomra, mint az, hogy azért járjak el úszni, mert a betegség miatt muszáj.
2022. ápr. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!