Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy 100-200gr dobósúlyú,...

Egy 100-200gr dobósúlyú, 360cm hosszú teleszkópos horgászbot ,milyen célhalra van ki találva ? Silstar grizzly 200 néven fut most a boltokban! Mekkora orsót tehetnék rá és milyen vastag zsinórt?

Figyelt kérdés

2db van párban

Ajándékba kaptam



#Teleszkópos horgászbot #Merev horgászbot
2022. máj. 4. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek a botok nagyhalas fenekező horgászatra lennének kitalálva, folyóvizen álló vizen egyaránt jó lehet.

Orsó az legalább 50 es 60 as méretű legyen, a zsinór vastagság pedig attól függ mi lenne a cél hal és a végszerelék,de ugy gondolom 30 as fö zsinornak elég.

2022. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

:)

2022. máj. 5. 04:35
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nincs célhal csak kellett egy olcsó sz.r bot. Nyilván fenekezni tudsz vele bár nagyhalazni nem biztos hogy jó ötlet.
2022. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van célhal.

Gyerek korom óta pecázom, de csak is finom szerelékkel pecáztam eddig.

Kaptam ajándékba ezt a 2 alig használt botot ismerős vett 1 házat ott hagyta a tulaj a botokat is.

Soha sem volt ilyen dióverőre igényem.

40gr kosárral próbáltam ma dobállni vele,+etető anyag. Csali fűzött kukorica +pop up.

Másik boton 1 wafters csali + pva zacsi olómmal .

Egy amúrt sikerült kicsikarnom dél felé.

Hát nem igazán hajlott meg a bot.

Brutál erős.

Spomb rakétával etettem büdös kukoricát,mivel magába a bot is nehéz +a rakéta még ki kell tapasztalnom a dobásokat vele.

Kiklipszelt zsinorral egész jól sikerült a távot és (úgy ahogy az irányt is tartani).

Szokni kell a kezemnek még.

2db 60as nyeletős orsót tettem rá 0.30mm mono főzsinort és 0.10mm fonott dobó előkét.

2022. máj. 5. 17:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Jah hozzá teszem.

A 100gr 360cm 2db bojlis botjaimmal fenekeztem elötte ,de azzal jóval messzebb tudtam dobni mint ezekkel.

(Pedig velük 25-30gr kosarnál nagyobbal sosem dobálltam .)

2022. máj. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!