Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki leírná a bojlizás...

Valaki leírná a bojlizás alapjait?

Figyelt kérdés
Leírnátok miből áll a bojlizás? Eddig csak method feedereztem, de nagyon érdekel a bojlizás is. Ahogy a videókban elnéztem, be etetnek egy helyre, és oda dobják a szereléket, vagy behúzzák etetőhajóval. Ahogy nézegettem szinte csak ólmos szereléket használnak, etetőkosarat nem. A kérdésem az lenne, hogy lehet ezt máshogy is eredményesen csinálni? Pl én nem szeretnék etetőhajót venni több száz ezer forintért, vagy Spod botot venni. Valószínű a bordás kosaras módszert használnám a legtöbbet, mert akkor 1 bottal meg tudom oldani az etetést, és a horgászatot. Túl nagy etetéseknek sem látom értelmét, mert max heti 1 napot tudok horgászni, és felesleges lenne szerintem több kg bojlival be etetni 1 napra. A másik amin gondolkodom, hogy veszek egy 390-es heavy feeder botot, és azzal fogok bordáskosarazni. Csak az az igazság, hogy unom már egy kicsit a feeder botot, és szeretnék kipróbálni valami mást is. A másik pedig, hogy nem találtam a 30-40 ezres árkategóriában botot és orsót feeder terén, de bojlis botot és orsót ami tetszene igen. Szerintetek lehet bojlis bottal bordás kosárral horgászni? Vagy inkább arra jobb lenne egy heavy feeder bot? Egyébként miért nem szoktak bojlis bottal bordás kosárral horgászni? Kb még egy videót sem láttam, ahol profi horgászok bojlis bottal dobálnának bordás kosarat, szinte csak heavy feederekkel szokták.

2022. máj. 13. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
2022. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

és még egy hasonló bár ez több részböl áll


[link]

2022. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Pva zsákba rakod a cumót azt ráakasztod a horogra. Az a legegyszerűbb. Ha etetőkosarakkal akarsz bohóckodni az tök ji de akkor nem bojlizol hanem feederezel.
2022. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!