Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Balaton-átúszásnál lehet a...

Balaton-átúszásnál lehet a biztosító hajósoktól kérni inni? Vagy aki már úszta át, az étlen-szomjan csinálta?

Figyelt kérdés
Nincs gond az úszással, de legalább ivás nélkül nem tudom hogy bírnám ki. Arra gondoltam rakok az úszósapkámba két gélt, aztán ha adnak vizet a hajókból akkor azt iszok rá, vagy a Balatonból. 2-2,5 órát nem bírok ki minden nélkül, rosszul is lennék.
2022. jún. 11. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Adnak. Szőlőcukrot is, sőt, megállhatsz, s pihenhetsz egy hajón.

Vagy bóján, az is van minden kmen.

2022. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy, elég sok vizet fogsz közben nyelni 😂😅
2022. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na az király, egyszer legalább megállnék, már ha wc-re nem is kell szerencsére. :D Remélem nem nyelek sokat, uszodában próbálom nem lenyelni a klóros cuccot.
2022. jún. 11. 00:32
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Uszodában sose nyeltem vizet. Balaton más tészta. Úgy sejtem, nem a környékről való vagy.
2022. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De, csak nem szoktam úszni benne.
2022. jún. 11. 00:35
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A hajókon lehet inni, van szőlőcukor. Úsztam már át többször, nem ettem, nem ittam közben. Én kb 2 óra alatt úszom át, annyit bőven ki lehet bírni, 4-5 óra már sok lenne.
2022. jún. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Akkor menj, és próbáld ki a benne úszást.

Elég hihetetlen nekem, hogy valaki a környéken lakik, nem szokott benne úszni, de azért át akarja úszni.

Én kb 6-7 alkalommal úsztam (külföldön élek, azért nem többször), kb 3 óra alatt úsztam mindig, s sose kellett innom közben, pedig alapban rengeteget szoktam inni.

2022. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
63%

De jó, hogy feltetted ezt a kérdést! Ez engem is érdekelt 😇

Azzal meg ne is törődj, aki azt ecseteli neked, hogy inkább a Balcsira menj ki úszni, ezer meg egy okod lehet arra, hogy miért az uszodát választottad, ez csak a te dolgod, így más véleménye ilyen ügyben ne érdekeljen.

2022. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, a Balatont akarja átúszni. Az nagyon nem ugyanolyan, mint medencében úszni. Ha a közelében van, és át akarja úszni (ergo, a "miért választja a medencét -tökmindegy, mivel az átúszásnál a Balatonban fog úszni...).



Mellesleg, a válaszok közül kettőt nem írtam én. A többi mind én vagyok...

2022. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Régen mindig egész nyáron a Balatonon voltam, fürödni szoktam, de úszni nem. Ősztől kezdve kezdtem járni úszni viszonylag rendszeresen. Hogy ússzak le mondjuk 2-3 ezer m-t a Balatonban? Hogy számoljam? Sportórám nincs, de nem is akarok venni. A déli parton meg be kéne mennem hozzá pár száz métert, elkezdhetek a parttal párhuzamosan úszkálni, de fogalmam sincs hol milyen mély a víz, körülöttem senki nincs, ha rosszul leszek akkor meg helo, ennyi volt. A hivatalos átúszásnál meg vannak biztosító emberek. Igazából teljesen leszarom az életemet és alig várom már hogy vége legyen, nekem ez egy szenvedés és nem tudok semminek örülni, unalmas minden. De a fulladásos halálnál valami gyorsabb kellene.
2022. jún. 11. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!