Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szabad kajakozni/kenuzni az...

Szabad kajakozni/kenuzni az alföldi csatornákon (pl. Dunavölgyi-főcsatorna)? Vagy ezeket ilyen sport-célból tilos használni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Horgászni lehet, akkor szerintem kajakozni is..


[link]


Mi a Ráckevei Dunánál lévő "felső" végébe be szoktunk kenuzni, de amúgy nem túl változatos az egész...

2022. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez is érdekes lehet:

[link]

2022. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
No, ezek idáig kiváló hírek!
2022. szept. 13. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tilos, de a gyakorlati tapasztalat az, hogy a csatornákon kajakozókat, kenuzókat érik inzultusok a horgászok részéről.

Nincs igazuk, csak van, akit megvisel lelkileg az ilyen, másokról lepereg.

2022. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szabad. A Dömsödi övcsatornán találkoztam már kajakos és SUP-os csapattal is horgászás közben. Engem nem zavartak, de hallottam ahogy más pecások beszólogattak nekik. Erre fel kell készülni.

Ettől függetlenül ezek elég unalmas vizek, főleg amikor a vízügy lekaszáltatja a nádat és teljesen kopasz a partjuk.

A Dunavölgyin vannak csodás, vadregényes helyek, de az meg eléggé keskeny. A legjobb talán erre a célra a már linkelt Kiskunsági főcsatorna. Ráadásul mostanság egyre kevesebben horgásznak rajta.

2022. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabad, de a horgászokkal tisztelettel, nehogy egyesületektől vedd el ezzel az edzés megtartásának a lehetőségét, mert nálunk már volt egyszer egy másfél hónapos horgász-balhé egy amatőrként poénból túrakajakozó barom miatt
2023. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!