Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vennék egy by Döme TEAM...

Vennék egy by Döme TEAM FEEDER Pro method Feeder 360M botot. Kisebb pontyokra (1-4kg) lenne, de ritkán lennének 5kg-tól nagyobb fogások is. Szerintetek megérni megvenni? Orsóm már van hozzá, ami egy Shimano FX 2500-as méretben.

Figyelt kérdés
Az orsó nem fogja hátráltatni a bot teljesítményét? 25-ös monofil van rajta. Szerintetek jó páros lenne így?

2023. ápr. 2. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:
By Döme TEAM FEEDER Power Fighter Feeder 360MH is alkalmas lenne szerintem.Ugyan azok a kérdéseim lennének. Melyik érné meg jobban?
2023. ápr. 2. 10:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy 10 ezer környéki orsód (Shimano FX 2500) azok elvileg első fékes pergetők a Shimano alsó kategóriájából. Bá pergető orsóval is simán lehet feederezni . A Döme method feederel 15-40 gr-os vagy 20- 50 esetleg ? simán fogható vele az általad leírt hal kategória mármint súlyra gondolok. Legkevésbé sem dobósúj kérdése mekkora halat tudsz fogni vele. Nem tudom pontosan melyik botra gondolsz mert methodból van 25-70 gr-os is. A power kategóriájú botjaikból is van több dobósúlyú de azokkal az "(1-4kg)" közötti halakat ki lehet tépni körülbelül. Abban meg sok "fárasztási élményt" én nem találok.

Az áraik online mind a két botkategória esetében 30 ezerhez közeliek.

Az is kérdés milyen gyakran horgászol. Ha ritkán , és a környékeden ráadásul csak ezek a "(1-4kg)" közeli halak foghatók, ahhoz az kezdő "belépő" ár kategóriás bot is elég. Esetleg ha beleakadsz néhány "ritkán lennének 5kg-tól nagyobb fogások is" halba azzal is meg lehet fogni.

Melyik érné meg jobban? Ha mindenképpen a leírt két bot közül a akarsz venni, olyan horgászatokhoz amit leírtál (1-4kg) közötti halak. Akkor amelyiket a legolcsóbban meg tudod venni.

2023. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Le van írva a kérdésben. Pro method botból a 360-as közepes. A power fighterből a 360-as közepesnél egyel erőssebb. Az 5kg felett pedig arra gondolok, hogy fogtam már 10+os pontyot is. Azt is bírja? Ez nagyon ritka. De van 5kg felett is pár, abból több.
2023. ápr. 2. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

"Pro method botból a 360-as közepes"----power fighterből a 360-as közepesnél egyel erőssebb"

erősebb*

Nehéz úgy a kérdésre válaszolni, hogy se dobósúly se pontos leírás. "Közepes -"egyel erősebb"? :)

De látatlanba írom, hogy bírni fogj a 10 kg feletti pontyot. Lehet kínlódósabb lesz a fárasztás és többet kell a fékhez nyúlkálni.

Te is tudod, hogy nem nagy dolog 10 kg feletti pontyot fogni, tele van nagyhalas tóval az ország. Bottörő hal nincs , csak tapasztalatlan horgász.

2023. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!