Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tudok házilag viszonyla...

Hogyan tudok házilag viszonylak könnyű és olcsó alapanyagokból előállítani etetőanyagot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó dolog a házi etetőanyag, én próbáltam, és sokszor nagyobb eredményt értem el mint a boltiakkal, főleg folyóvizen. Elmész táp boltba, veszel malacoknak való tápot. Több kilót meg tudsz venni olcsón, ehhez veszel különböző aromákat, amiket gondolsz, így tudod ízesíteni, plussz még raksz bele kenyeret, és már kész is.
2010. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy teszel bele piros paprikát, vagy piros aranyat. :)
2010. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké,köszi,majd kipróbálom
2010. nov. 3. 08:33
 4/5 anonim válasza:
Tegyél hozzá kukorica darát, és/vagy búzadarát. A kukorica ízét szeretik a búza meg jobban összetartja. Tehetsz bele még (parti) földet ami az ízét "otthoniasabbá" és a színét sötétebbé teszi. Ha van kenyered azt áztasd be és szétmorzsolva beleteheted, illetve a konzervkukorica aminek a levét is bele öntheted a plusz aromákért.
2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pozp válasza:
Kukoricadara, tojás, konzervkukorica, aromák, valamint veszel egy zacskó etetőanyagot és kb ötöd részét beleteszed. Ha nem állt össze tegyél bele lisztet vagy zsemlemorzsát:D
2012. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!