Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gumicsónakot mivel szoktatok...

Gumicsónakot mivel szoktatok lehorgonyozni?

Figyelt kérdés
Ha pl beeveztek egy nagy tó közepére és ott akartok ácsorogni sokáig,hogyan horgonyoztok le?Zsinór+ betondarab?
2011. jan. 13. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nem szoktam betondarabot és 10m kötelet vinni, ha beevezek, hanem néha felnézek, hogy nem sodródtam-e el.
2011. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az előző válaszoló megoldása igen csak kétséges, mivel szemmel lehetetlen felmérni, hogy akár húsz métert is elsodródott, főleg egy nagy tavon, ahol nem nagyon van viszonyítási alap...

Természetesen az a legegyszerűbb, ha viszel magaddal vagy 20 méter kötelet (ennyi még általában a bányatavakon is elég)a végére meg úgy gondolom, hogy egy gumicsónakot lesúlyozni egy 5kg-os súly is elegendő.

De ha számít, hogy az orra milyen irányba áll, illetve ha pl feederezel magad alá vagy hasonló, akkor az orránál és a seggénél is le kell engedned egy súlyt, így úgy fogsz állni bent, mint a cövek:D:D

2011. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszerűbb, ha viszel egy hosszú facölöpöt levered mélyen a tó aljába és hosszákötöd a csónakot.
2011. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell betondarab, 5-10Kg már elég. A kötél is elég 15m az már azért leszokott érni.
2011. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam üzletben kapható,szétnyitható vasmacskát ami talán nem is több mint öt kg és kiscsónakokhoz ajánlják.

A cölöpverős megoldáson jót nevettem,elképzeltem amint magammal viszek egy csajt és egy 3 méter hosszú oszlopot meg egy samu kalapácsot és azt mondom neki :-jaj egy kicsit várj,ezt most gyorsan leverem,addig húzódj fedezékbe ! :))))))))))

2011. jan. 16. 16:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!