Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit javasoltok, milyen etetőan...

Mit javasoltok, milyen etetőanyagot rakjak az etetőkosárba, ha pontyot szeretnék fogni?

Figyelt kérdés

Olyan receptet várok, amit házilag el lehet készíteni.

Meg ha valami jó csalit is tudtok, azt is leírhatjátok.

Egy kis tavon horgászok általában, de nem nagyon sikerül fogni pontyot.(Kukoricadarát, kenyeret, vanillincukrot használtam, meg persze vizet.)

Előre is Köszönöm!


2011. máj. 15. 15:13
 1/5 anonim válasza:
pontyot kukoricával fogsz fogni... az etetőanyag jó ahogy volt, csak ne használj túl sokat
2011. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
fentebbi tanács azonban mit sem ér, ha az említett kis tóban nincs ponty :(
2011. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van ponty, mert egy csávó fogott egy párat...
2011. máj. 15. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem latogasd meg a horgasz.hu-t,ott majd kapsz eligazitast.
2011. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DannyZuko ***** válasza:

Vagy fent írt oldalon vagy a haldorado.hu-n találsz infókat. az egyik sporttársunk ezen etetőt keveri: Kukoricadara, szotyi, tökmag, búza, zsemlemorzsa, tejpor.

Az én véleményem erről annyi, hogy kis tételben drágább mint egy maros vagy topmix etető. Valamint mint azt tudjuk egy etetőanyag lényege az illatfelhőképzés lenne, úgy hogy szilárd anyagokat ne hagyon maga után vagy csak minimálisan. Ha sok kaja marad meg belőle, akkor a hal az illatra ugyan odamegy a csalid környékére, de lehet, hogy bekajál szépen és lelép. Ha egy jól működő etetőanyagod van, akkor a halat odacsalja az intenzív illatfenlhő, de azok jóllakni maximum a te horgodon lévő csalival tudnak. És ugyebár ez lenne a lényeg. Csalinak én általában vaniliás cukk kukoricát, fűzött kukoricát vagy tigrismogyorót használok. Reméllem segíthettem. Görbüljön!

2011. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!