Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek kifizetődő kajakoz...

Szerintetek kifizetődő kajakozni? Mennyire jó sport?

Figyelt kérdés
8.-ba megyek, és szeretnék elkezdeni kajakozni. Voltam táborban, már megtanultam és jó sokat is eveztünk. De az a gondom,hogy ha elkezdeném, heti 3x kellene edzésre járni, és a felvételi előkészületek miatt nem lesz sok időm. Na meg a Tisza vize elég koszos. Tábor alatt is szinte kétnaponta kellett hajat mosnom. Kérdésem az, hogy megéri kajakozni? Sok energiát emészt fel? Tapasztalatok?
2011. jún. 25. 08:09
 1/8 anonim válasza:
szerintem ez a legjobb sport, és ha van lehetőséget csináld, a hajmosás belefér, a felvételi meg gyerekjáték. :)
2011. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
háát köszi :))
2011. jún. 25. 09:07
 3/8 lee12 ***** válasza:
am kb heti 5 edzés van ilyen korban itt nálunk
2011. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom, de mondtam az edzőnek,hogy az nekem sok lenne. meg másra is járok.
2011. jún. 25. 21:11
 5/8 lazado1 ***** válasza:
futás úszás evezés egy kis kondi én vízipólós vagyok egyik kajakos haveromtól hallottam miket csinálnak és mennyit nagyon jó sport hajrá
2011. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :))
2011. júl. 4. 08:19
 7/8 anonim válasza:
Az egyik legjobb sport,izmos felső tested lesz tőle,a középsuliban jól fog jönni a csajoknál! ;) sok sikert!
2011. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oh koszi a valaszt, de tudod lany vagyok :DD
2011. júl. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!