Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lányok között is akad, aki...

Lányok között is akad, aki kifejezetten szeret víz alatt lenni? Ha igen, hány évesekre jellemző inkább? Vagy ez inkább csak a férfiaknál gyakoribb? A gyerekkortól eltekintve, van, hogy idővel ez a dolog "elmúlik", már nem érdekel annyira?

Figyelt kérdés

Érdekelne, ki az, aki szeret víz alatt lenni (kor, nem), ill. ha idővel ez az "érdeklődés" elmúlt, esetleg fordítva, később alakult ez ki, meg minden, ami ezzel kapcsolatos lehet.

válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 16. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én szeretek lenn lenni 23F

sokat járok úszni és 25m-50m közt akár lenn is tudok maradni és gyakran meg is teszem

2011. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én kb 6éve szeretem nagyon a vizet. Férjem tiszai gyerek, szóval nekem is "meg kellett" tanulnom úszni. Azóta elég jól belejöttem és megszerettem

28/n

2011. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én szeretek! Ha víz alatt vagyok, akkor kiengedem a levegőt, és úgy vagyok, tök jóó, meg mindig kinyitom a szemem víz alatt 21/L
2011. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, ezt úgy érted, hogy közben úszol a víz alatt? vagy csak úgy "elvagy"? és úgy érted folyamatosan engeded ki a levegőt vagy kiengeded és akkor nem hajt fel a levegő?


köszi az eddigi válaszokat!

2011. nov. 17. 10:55
 5/13 anonim válasza:

Nagyon szeretek alatta lenni. Kiskorom óta tudok úszni, imádom a vizet. Ha meg lebukok, akkor képes vagyok több percig alatta lenni és csak nézelődni. (Lehet a fürdőád, úszoda, Balaton, bármi.) Azon is szoktam gondolkozni, milyen jó lehet a halaknak, meg mindenkinek, akiknek nem kell felmenni levegőért...

L.

2011. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:)

hány éves vagy amúgy? csak megközelítőleg. érdekelne, mennyire vagy messze a gyerekkortól.

2011. nov. 22. 18:49
 7/13 anonim válasza:

Én is imádok :) Ha tengerparton vagy strandon vagyunk, alig lehet felrángatni. Ez mára már annyira korlátozódott, hogy nem kezdek el kézenállni meg bukfencezni a víz alatt. De búvárkodni és víz alatt lenni ettől függetlenül imádok:)

Nálam nem hinném, hogy el fog múlni valaha is. A víz és a tenger nekem nagyon nagy szerelem :)

18/L

2011. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

vannak még akiknél ez hasonló?

2012. jan. 15. 14:11
 9/13 örültlány válasza:

én nagyon szeretek a víz alatt lenni, akár egész nap a víz alatt lennék ha nem kellene levegőt vennem

korom:13-14

nemem:lány

meddig bírom levegő nélkül a víz alatt: 30 mp

2012. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
15F Imadok buvarkodni tengerben 5 m ig lemerulok allandoan a medence aljan uszok csak neha jovok fel levegoer :D
2014. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!