Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Menstruációs időszakban lehet...

Kameko-san kérdése:

Menstruációs időszakban lehet úszni?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor,hogy lehet megoldani?Nem hagy foltot a fürdőruhán?Legyetek szívesek értelmes válaszokat adni.Sürgős!
2012. febr. 6. 18:20
1 2
 1/11 Editte válasza:

Hali:)

Nagyon erősnél annyira nem jó ötlet, de a tampon többnyire beválik:)

2012. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát,én is tudom,hogy nem jó ötlet,de sulis úszás,és ez a 4. alkalom,hogy megyünk.Tudod,be van fizetve.Nem igen lehet róla csak úgy lemaradni :S.de azért kösz a válasz.
2012. febr. 6. 19:01
 3/11 Ci.ara ***** válasza:
ha félsz h átázol használj extra nagyot" és mondjuk cseréld ki többször"
2012. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Am nem tampont használom,szóval nincs túl sok lehetőségem,lehet ezt az egy alkalmat igazoltatnom kéne,már ha z lehet. :/ De nem is igen engednek ki minket sokszor,még a medencéből sem :(
2012. febr. 6. 19:12
 5/11 Ci.ara ***** válasza:

hány éves vagy?

am meg ne hogy már odamész a tanárhoz ha pasi akkor még jobb :D elnyávogod neki h mi a szitu aztán kicsit meglepődik és kienged


ha nem használtál akkor szívás :S az első sztem mindig furcsa és rossz és nem a legnagyobbal kéne kezdeni bár ha élsz nemi életet akkor nincs para

2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még soha sem használtam tampont,nemi életet sem élek,Ebből következtethetsz rá,hogy fiatal vok,és igen.12 éves vagyok.Ilyen esetben anyum írhat igazolást?Vagy kérjek tőle tampont,ha van neki?Vagy mit csináljak?Tanácstalan vagyok :S
2012. febr. 6. 19:31
 7/11 Ci.ara ***** válasza:

először is nyugodj meg :)!!!



ha megtörtént odamész anyukádhoz és elmondod neki h mi a helyzet és utána erre úgy is fog vmit mondani :)

igen írhat anyukád igazolást és am ha tampont fogsz használni mondjuk most próbáld ki milyen érzés"""

aztán még írathatsz anyukáddal egy felmentést mert ha nem sikerül majd ott helyben felrakni a tampont akkor megtudod mondani a tanárnak h van igazolásod :)

2012. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De igazából nem a tesi vagy más tanárunkkal úszunk,hanem egy uszodában dolgozó úszómesterrel.Ha tanárnak adom,úgy is jó?Az úszómesternek elmondani ciki lenne,mert hát férfi.Am tampont meg nem biztos,hogy betudnám rakni,mert mint írtam,még nem próbáltam.anyu azt mondja,túl fiatal vagyok még ahhoz,és nem is biztos,hogy neki van. :S
2012. febr. 6. 19:43
 9/11 Ci.ara ***** válasza:

értem

igen a tesi tanárodnak add aztán aláírja megengedi aztán max még odaviszed a úszómesternek ha izél ha megkérdi mi a baj és nem szeretnéd elmondani akkor habizol vmit mondjuk h most voltál komolyabban megfázva és nem akarsz visszaesni mert kint nagyon hideg van és hiába szárítod meg és húzol sapit a fejedre akkor is megfázik! Vagy azt mondod h nincs itt az úszás cuccom

2012. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. febr. 6. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!