Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet horgászni úgy, hogy két...

Skl91 kérdése:

Lehet horgászni úgy, hogy két felnőtt ember horgászik együtt 1-1 bottal, és csak az egyiknek van engedélye?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor ellenőrzéskor be lehet úgy állítani a dolgot, hogy csak az egyik ember horgászik két bottal?
2012. márc. 6. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ott ahol kiváltod az engedélyt biztos megmondják.
2012. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én most jobb szeretném itt megtudni a választ, egyrészt, mert nincs kedvem felemelni a seggemet és elmenni a horgász szövetséghez, másrészt pedig könnyen el tudom képzelni, hogy ha feltenném ezt a kérdést egy halőrökkel és hasonló jellegű "kommunista" jóemberekkel megtöltött helyen, fegyvert szegeznek rám és bilincsbe vernek.:D
2012. márc. 6. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, igen, eddig nekünk soha nem szóltak emiatt. Ha az egyik embernek rendben vannak a papírjai, akkor nyilván odaadhatja. Amikor meg jön a halőr, mondani kell, hogy tiéd mind a kettő, csak az egyiket odaadtad a barátodnak, hadd ismerkedjen a dologgal. :))
2012. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát elnézést kívánok ezzel nem számoltam. Igen ennek fenn áll a veszélye. Szép napot!
2012. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kisebb egyesületi vizeken még szabályosnak is veszik.

Amúgy büntetnek érte...

2012. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet! Mondjuk Mohosz vizen ezért akinek van engedélye, annak 1 évre elveszik, és fejenként max 100 000 Ft-os birságot szabhatnak ki. Ugyhogy lehet de nem szabad. Magántónál ha előre jelzed hogy így szeretnél horgászni akkor nincs gond
2012. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet ha beirja vendéghorgásznak azér senki nem szól ha ott be lehet .
2012. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1 horgász számára 2 db botra is adnak ki engedélyt.

Miért lennének ez esetben olyan szigorúak, hogy ne oszthatnák meg 1-1 botra?

2013. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!