Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen horgászbotot ajánlotok...

Milyen horgászbotot ajánlotok keszegezésre vagy pontyozásra?

Figyelt kérdés
Nem akarok sokat költeni úgy max 6000ft-ot
2009. júl. 6. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy spiccbotot ha úszózni szeretsz. Én azt ajánlom neked, mert sokkal izgalmasabb mint a fenekezés. Spiccbot meg tök egyszerű, és ha jól csinálod több kilós pontyot is ki tudsz vele szedni ha esetleg oda téved. Szóval vegyél egy spiccbotot. Van a horgaszbizomanyi.hu, ott találsz használt dolgokat. Vagy van nekem is egy 5 méteres spiccbotom ha érdekel, alig használtam, jó állapotban van, 2000 ért odaadom.
2009. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én egy sima úszós bottal fogtam két éve vagy 20 keszeget.

(OFF: kedves első válaszoló merre laksz? érdekelne a spiccbot)

2009. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Budapest
2009. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a spiccbot engem is érdekelne, ha még megvan, és budapesti vagyok. Ha még eladó akkor írj én megvenném, köszi.
2009. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keszegező vagy pontyozó botot nem kapsz 6000 alatt csak gagyit.
2009. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A SILSTAR Viento típusú feederbotját. Jó minőség üvegszálas rugalmas, csak vigyázni kell. És én 10.000 Ft-ért vettem.
2010. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!