Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hétvégén mennénk velencei...

Hétvégén mennénk velencei tóra de ahány időjárás jelentést néztünk 15 napost, omszt, orvosmeterologiát stb nem tudjuk eldönteni hogy menjünk e vagy sem, mert azt irják hogy meleg lesz 30-35 fok hol csak 20-25 és vihar Hogy lehet így eligazodni ÖTLET?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 12:09
 1/5 anonim válasza:
Sehogy az időjárás mindig kiszámíthatalan. Szeritem ha már elterveztétek akkor menjtek és érezzétek jól magatokat. Ha véletlenül esik az eső (ami nem valószínű) okosak vagytok és fetaláljátok magatokat.
2009. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
abban szinte az összes időjáráselőrejelzés megegyezik h pénteken lehűlés jön, és hétvégén nem lesz jó idő. szerintem jobban járnátok a hétköznapokkal, mert vasárnap már jobb idő lesz és hétfőtől újra kánikula.
2009. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Minden forditva! Penteken jo ido volt nagyon! szombaton is! es pont vasarnap lehules, szel jon eszak nyugatrol,29 fokos a viz de varhato csapadek es eros szel,es ezt mar reggel is lehet erezni Bp-n is.Van egy ismerosom aki ott van es mondta,hogy ne menjunk,
2010. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az utolso vagyok,amikor folkelsz reggel es ha ilyen meleg van,akkor mehetsz batran mert akkor egesz nap tuti meleg lesz,ha pedig fuj a szel es dorog az eg,neha egy ket csepp...akkor ne menj!
2010. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem balatonra menj inkabb, mert ott kemenyebb a jeg
2011. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!