Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki tud mondani nekem egy...

Feederimmortal kérdése:

Valaki tud mondani nekem egy olyan horgászbotot amivel nád előtt tudok úszozni kapitális pontyokra, amúrokra, de akár csukázni is tudok vele?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne lépje túl 8-10e ft-ot!

2012. okt. 24. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
É nádazni és csukázni egy 3,5m 70-150-es cormorán telosbottal szoktam ez kb 5000 ft a célra megfelel. Az előző linkben szereplő bot szerintem, hangsúlyzom szeríntem, túl erős, ilyennel én már harcsáznák, de az én hareszozom is 200-300-as bot. A hosszát meg szeretem mert ha közvetlen a nád tövébe dobok akkor könnyebb a dobást egy hosszabb bottal irányítani. Eddig a legnagyobb hal amit ezzel a bottal fogtam 12,45-ős amur volt nádnál.
2012. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de leginkább 2 tagból álló 2.40-től max. 3m ig keresek botot,mert ha nem csukára úszózom partról,akkor csónakból horgászom nád előtt kapitális amúrokra,pontora. A első hozzászólónak köszönöm a linket a bot megfelelőnek látszik,ugyanis nádfal elé ilyen kemény erős bot kell,hogy kellően eltudjam irányítani a halat.
2012. okt. 24. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Kemény, erős bot, csak abszolút nem rugalmas. 1/0ás horoggal is szétszakad szerencsétlen hal szája. Csónakból egy jó 3 méteres pontyozót vennék, mondjuk ilyet:


[link]

2012. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] ebben nem fogsz csalódni.esetleg egy hasonlós videó (olyan mint a nádi pontyozás).ebben is ez a bot van: [link]
2012. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!