Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » PERGETŐ horgászok!?

Aron.gado kérdése:

PERGETŐ horgászok!?

Figyelt kérdés

Szóval el szeretném KEZDENI NEM PROFI CUCCOKKAL hanem megbízhatókkal a pergető horgászatot szeretném ha ajánlanátok nekem pergető botot, orsót csak a 2 ne legyen drágább 10-12e forintnál és jó pergetőzsinórt ez se legyen drágább 3500ftnàl. A válaszokat előre is köszönöm

!



2012. dec. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Bot: Eurohold Grapho Devil Spin 3m 25-75g

Orso: Shimano Alivio 4000 FB

Zsinór:Tforce spinning

2012. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a bot mennyibe kerül mert nem talalom tudsz küldeni egy linket? Amúgy kössz meg az zöld
2012. dec. 29. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
www.haldorado.hu komplett pergető szetteket árulnak..
2013. jan. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szettek annyit is érnek. Szettbe azt rakják amit nem tudnak eladni mert sz@r, csak hozzá raknak valami jobb terméket is, hogy valami balek megvegye. Ami szett abban van 1 de lehet tóbb bovli cucc is
2013. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én egy picit még dobnék rá! Csak 1-2 E forintott, hogy tuti elégedett legyél a cuccal...

Órsó: Viva attract spin Kb 5E forint ha találsz még valahol, Nagyon jó kis orsó, én már 2 éve nyúzom, elégedett vagyok vele.

Bot: Izlés kérdése, én AbuGarcia, Berkley, Shakespeare pálcákat preferálom, Kb 7E forinttól már NAGYON JÓ botokat lehet választani, csak a beszerzés macerás a "Shimano őrület miatt" :(

Zsinór: Én csak fonottal pergetek.... ( azért mert csak).SPRO FUSION POWERBRAID-et használok különböző méretekben. Elégedett vagyok vele, bár hallottam már róla hideget-meleget, és biztos hogy van nála jobb is!


Az a lényeg hogy amikor vásárolsz lehetőleg fogdozz meg mindent amit csak tudsz, mert az lesz jó ami már első fogásra a kezedbe marad! Sokat lesz a kezedbe ha megtetszik a pergetés és kényelmesnek kell lennie. Ha meg nem kényelmes lehet hogy pont ez miatt nem fog megtetszeni....


Jó nézelődést kívánok!!!

2013. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5. vagyok.

Azt ne felejtsd el hogy a pergető horgász felszerelése árának nagyrészét a műcsalik teszik ki...

Igaz általában a vízterülethez és halhoz igazodva van 1-2 favorit csali, így készletet már le is redukáltuk 8-10 féle csalira, de azokból is kell 1-1 tartalék (mert hát ugye az elakadás, és beszakítás velejárója a pergetésnek). Tehát akkor van 16-20 csalink, átlag árnak most mondok kb. 1000ft-ot tehát ott vagyunk hogy már magasabb a csalik ára a bot;orsó;zsinór triónál és még nincs tartó. Persze a csalikat apránként is meg lehet venni!!! De az is biztos hogy nem 15-20 csalinál fog megállni a készleted ha megtetszik a pergetés! :)

2013. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kezdõ szerkónak szerintem:

berkley phazert vegyél kb(10000)

vagy

shimano catana vagy alivio kb,(10000)

orsó szerintem szintén shimano alivio vagy catana(10000)

zsinor trabucco dina tex spin fonott 0.12-es méretben.

2013. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!