Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok! Tudnátok nekem...

Horgászok! Tudnátok nekem ajánlani bojlis horgászathoz egy jó minőségi damilt? Az sem baj ha kicsit drága. Nem ezen akarok spórolni.

Figyelt kérdés
Nagytestű halak horgászatához használnám, ezért egy jó minőségű zsinórra lenne szükségem, ami nem pöndördik, stb... Ja és persze jó a szakítószilárdsága...

2013. jan. 2. 22:37
 1/5 anonim válasza:

nevis:endura,xenon,camo carp,


carp expert:boili special uv,


én ezt használom ez a kedvencem: [link]

2013. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az első vok még ezt elfelejtettem leírni [link]
2013. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Haass Norbert ***** válasza:
100%

Üdv! A Trabucco T-Force Pro Carp zsinórt ajánlom, nagyon erős, nagyon strapabíró zsinórocska.

A 0,30 mm-es szakítószilárdsága majdnem 12 kg! De bővebben itt olvashatsz róla:

[link]


Én a 0,30 és a 0,35 mm-est használom, több nagy halat, köztük amurt is sikerült akadók közeléből visszafordítanom.

A Spro Carp Maxx is jóféle, de én azt tapasztaltam, hogy nagyon nyúlik. Évekig kínlódtam azzal, hogy már 2-3 nagyobb hal után tekeredett a bot végére. 50 métereket kellett eldobálnom, volt, hogy egy héten kétszer.

Szóval, szerintem, Trabucco!

2013. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!

Ez igazán hasznos volt...

2013. jan. 3. 21:39
 5/5 anonim válasza:

Carp Zoom bull-dog


Szinte semmit nem nyúlik, egy "bika" zsinór, nagyon jól bírja az akadókat(faágak,kagyló,nád stb..)legextrémebb körülmények között is megállja a helyét.

Ezzel a zsinórral, már kiszedtünk egy 15,75kg amúrt, miközbe a zsinór vastagsága 0,28mm volt.


0,25mm 8,8 kg

0,28mm 10,75 kg

0,31mm 12,65 kg

0,35mm 15,45 kg

0,40mm 19,35 kg

2013. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!