Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 12éves gyereknek mennyi idő...

12éves gyereknek mennyi idő még megtanul mell és gyorsúszást?

Figyelt kérdés
Uszodába 1 nap alatt megtud tanulni úszni mell és gyorsúszást ?
2014. márc. 2. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, először a lebegést, siklást majd a vízen maradást kell megtanulnia. Ez első sorban a víztől való félelmén bukik, vagy áll. Ha ez megvan, akkor nem mondom, hogy tökéletesen, de az alap technikát, amit továbbgyakorolva tökéletesedhet, megtanulhatja, amennyiben valóban rá van szánva az egész nap.
2014. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tud meg maradni a vízen !:D

De egyáltalán nem fél a víztől:)

esetleg valami tapasztalat?

1nap alatt meg lehet tanulni mondjuk a mell úszást és a vízen fennmaradást ?

2014. márc. 2. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

mi számít megtanulásnak?


Néhány tempót talán tudni fog de szerintem felejsd el az egy napot, pláne két úszásnemet, ráadásul max két óra és teljesen elfárad aztán meg esélye sem lesz a helyes kivitelezésre.

2014. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát mellúszást és vízen fent maradást 1 nap alatt ?

Hát hogy normálisan tudjon úszni kb.:)

2014. márc. 2. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Fenn maradni nem lesz vészes de a helyes technika főleg mellnél annál nehezebb. Figyelni kell a kar tempóra, mikor vesz levegőt meg hogy mikor indul melé a láb azért azt össze kell hangolni, nekem az ment az egyik leg lasabban.


Meg ugye el fog fáradni is utána még rosszabb lesz, bár nemértem miért olyan sűrgős, ha rosszul tanulja meg majdnem hogy lehetetlen lesz kiverni bel

őle.

2014. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor a normális mellúszás és fenn maradás a vízen hány napba telik ?
2014. márc. 2. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt pontosan nincs olyan ember aki tudná.


Sok mindentől függ, hányszor van edzés egy héten, mennyire szeretné megtanulni, mennyien vannak a csoportba vagy hogy milyen az oktató.


Ha csak mellre fókuszál heti háromszori edzéssel szerintem egy két hónap alatt simán meg lehet tanulni, lehet még hamarabb is, de ha utána kimaradás lesz könnyen elfelejtheti én is így voltam :S

2014. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!