Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Energoteam Rubin Match-Feeder...

Energoteam Rubin Match-Feeder botot érdemes megvennem? Nagyon tetszik az úszós horgászat, de alkalomadtán a fenekezős módszert is űzném. Mint kezdő horgásznak, ezt ajánlották. Milyen orsó illik ehhez bothoz?

Figyelt kérdés
www.haldorado.hu/shop. Php? Itemid=15484&zoneid=1

2014. jún. 3. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kezdőnek Nevis Raptor Feeder boton ajánlanék, strapabíró, de már kellően érzékeny és gerinces bot, rá lehet vele érezni a feeder technika lényegére, match botnak pedig egy Dart matchet vennék, ha az úszózás a fő irány, abban a botban nem fogsz csalódni.

Ezek a "mindenre jó" botok valójában nem jók semmire szvsz.

2014. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orsó témához pedig visszatérve, én egy Nevis Feeder Runnert tennék rá, vagy Nevis Secure-t(pergető orsó, de bárhol megállja a helyét).
2014. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, ezek szerint ha kifejezetten úszózni szeretnék akkor egy matchbot lenne e a legjobb választás? Illetve fenekezni egy másik feeder botra lenne szükség? Akkor manapság ki vesz egy hagyományos 2-3 részes botot, ha mindennek megvan a sajátja? Bocs csak eltévedek a nagy választékban, nincsenek nagy igényeim csak annyi, hogy néha úszózni és néha fenekezni tudjak emellett meglegyen az élmény.
2014. jún. 3. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt arra írtam, hogy ha igazi élményt akarsz, akkor mindenre megveszed azt a botot, ami ehhez kell. Természetesen egy 3 librás 3.6-as bojlis bottal mindent lehet. Lehet vele pergetni, lehet harcsázni, lehet úszózni, lehet fenekezni, kishalazni, szó szerint mindent lehet vele, csak nem mindenre való.
2014. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem teleszkópos alap kategóriás botom van. Szoktam vele fenekezni és úszózni is, de nem az igazi. Az ilyen mindenre jó botok sokszor valójában semmire sem jók.
2014. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!