Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » . A ráckevei (soroksári) Duna...

. A ráckevei (soroksári) Duna szakaszon tervezek egy két éjszaka időtartamú horgászatot. Még soha nem horgásztam itt. A kérdésem: Milyen ízvilágot preferálják erre a halak? A fenekező horgászat híve vagyok, bojlizok. Konkrét csali tippeket is kérnék.

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy indítanék, hogy a környékre se menj... Ott kezdődik, hogy 5000 Ft a napijegy, és ezt most komoly, nem vicc. Az RSD-n amúgy is nagyon rapszódikus a kapás, a vízeresztés nagyban befolyásolja. Rengetegen panaszkodnak. Én sokáig ott dolgoztam mellette, naponta lent voltam a vízen. Nagyon szép helyek vannak, de halat nagyon ritkán láttam.
2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a napijegy árával tisztában vagyok. Rokoni meghívást nem illik visszautasítani, Elmegyek és legfeljebb egy jót beszélgetünk. A kérdés Továbbra is a következő: Milyen csalikkal, bojlikkal érdemes legalább próbálkozni?
2015. máj. 6. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy-két ismerősöm, akik viszonylag gyakrabban megfordulnak az RSD-n. Ők a piros-édes etetésben hisznek (epres, gyümölcsös)és csalinak is édes-gyümölcsös-piros pelleteket használnak, és persze kukoricát, lebegtetve. Az egyikük konkrétan mindig a Tímár 10 kg-os, piros etetőanyagot viszi, bolti konzervkukoricát, mindenféle gyümölcsös oldódó-lebegő pelletet-bojlit, pufit. Ritkán fog sokat, de néha beesik neki egy-egy komolyabb jószág, nagyobb amur sem ritka.
2015. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mégy annyit hozzátennék, hogy azért viszi a 10 kg-os etetőanyagot, mert állítólag a mennyiség fontosabb a minőségnél.
2015. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyes esetekben a mennyiség tényleg fontosabb, mint a minőség. Ananászos bojlit érdemes használni?
2015. máj. 6. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!