Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik az a csali amit nagyon...

Melyik az a csali amit nagyon szeret a Kárász? Meg a Dévérkeszeg

Figyelt kérdés
a válaszokat köszönöm elöra is :)

#hal #peca #csali #és nagyobb halak
2015. máj. 22. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Kárászt nagyon sok mindennel lehet fogni. Csontitól kezdve a bojliig. Fogtam már kiló feletti kárászokat bojlival.

A dévérkeszeget főleg a szúnyoglárva és a csontival.

2015. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én holnap olyan helyre megyek, ahol van törpeharcsa is, úgyhogy csak áztatott kukoricával fogok etetni. Én is kárászozni fogok. A kárász és dévér mindenevő, úgyhogy csonti, giliszta, kukorica, borsó. Én ezekkel szoktam csalizni. Fontosabb viszont hogy hol keresed őket. A kárász bárhonnan jöhet, de nem árt ha van előtted hínár, bedőlt fa,nád, vagy valami ami búvóhelyet ad neki. Olyat is szoktam csinálni, (bár ezt nem ajánlom) hogy bemegyek a vízbe, a lábammal elhajtom az iszapot, és az így keletkezett gödröt megetetem kukoricával, vagy pellettel. A dévérkeszeget általában bentről fenékről szoktam fogni.
2015. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat pláne a 2. válasszólonak :)
2015. máj. 22. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

avargilisztával dévért szépen lehet fogni,vagy vannak tipikus "dévéres" aromák : keksz,fahéjas csokis kombinációk (imádja,kakaóban kifőzött kukorica ...,matuzsálem).

Kárász pedig eléggé igénytelen,ha ott van rámegy mindenre,az nem a csalin fog múlni .

2015. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En tehnopufival fogom őket, más nemnagyon jöhet szóba, mivel sok a törpeharcsa. Etetoanyagnak pedig kukoricadara+ fokhagyma por , es liszt meg tojás ,hogy osszetartsa.
2015. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!