Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vettem egy picker botot...

Vettem egy picker botot elkezdtem befűzni a damil de az egyik gyűrű meg van töltve pillanatragasztóval (boltból igy hoztam) ilyenkor mi a teendő hogy betudjam fűzni a damilt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meleg vízbe áztatni, hátha leolvad.
2015. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
annyit pontosítanék , hogy nem pillanat ragasztó hanem inkább olyan ragasztó pisztoly jellegű is a gyűrű belsejében tökéletes van , szerintem gyárilag van de ugy nem jó a bot, így tudnál valami jó megoldást?
2015. jún. 9. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Még mindig a meleg vizet javaslom.. Ha szerencséd van egyszerűen leolvad róla. Vagy ha ügyes vagy megpróbálhatod lekaparni.
2015. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
keresztmetszetébe is olyan, és kemény maximum átfurni tudnám de azt nem akarom, átszurni se tudom ilyen lakkos jellegű inkább elösszőr nagyon hülyeséget írtam aztán közelebb jártam, de már megtaláltam rá a megfelelő szót rá, esetleg arra gondoltam hogy valamit funkcionál , de nem tudom.
2015. jún. 9. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, nem kellene olyannak lennie.

Szerintem csak lefolyt a lakk , mikor gyűrűzték.

Esetleg probald meg leolvasztani , óvatosan.

2015. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitok
2015. jún. 9. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg belefolyt a lakk, próbáld meg kinyomni belőle egy gyufaszállal.
2015. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vissza kellene vinned...

A lakk folyt meg, kitöltötte a gyűrűt, ami, ha nem távolítható el tökéletesen, érdessé teszi a gyűrűt, smirgliként reszeli a damilt.

Persze, ha sikerül a lakkot maradéktalanul eltávolítani a gyűrűből, nyugodtan használhatod a botot, esztétikai hiba, de kellemetlenül makacs lehet, s abban az esetben minőségromlást eredményez.

2015. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gomzoli ***** válasza:

Ne piszkálgasd, ne próbáld kinyomni-fúrni, vagy ilyesmit, mert ha véletlenül megrongálod a gyűrűt, ugrott a garancia!

Fogd meg, vidd vissza, és cseréltesd ki másikra.

2015. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!