Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy alap horgászbotot?

Figyelt kérdés
Ballagásomra kaptam pénzt szeretnék venni egy horgászbotot magamnak. Nem nagy halakra szeretnék horgászni keszegekre kisebb pontyokra (max 5-6kg). Egy alap úszós horgászbotot mennyiből lehet kihozni?

2015. júl. 10. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért 5-6 kg-os ponty már tud húzni erősen. Ha úszózni szeretnél, akkor egy Match botot nézz. Konkrétat nem tudok mutatni, mert nem írtál konkrét összeget.
2015. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 2500-ért vettem kb. 8 éve. :D Még meg van a folyosón bár tiszta rozsda de ha megyünk horgászni-inni (nálunk ugyan az) akkor még azzal fogom a cápákat a Dunában, de az egyik ismerősöm majd 100 ezret hagyott ott múltkor egy horgászboltban. A bot szerintem a fele lehetett. :D Szép kártyát elfogadtak. :D
2015. júl. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nem rossz. Gondolom határ a csillagos ég árakat illetően. Olyan 15 ezret szánnék rá. De nem csak bot kell,hanem orsó,damil stb.
2015. júl. 10. 01:56
 4/9 anonim ***** válasza:
15 ezerből inkább egy használt botot nézzél, ami már fel van szerelve.
2015. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik oldalon le van arazva a sector match kb 5600ft, ahhoz veszel pl egy shimano alivio elsofekes orsot kb 6 ezerért 2 ezer egy trabucco zsinor kb 20as méret, és simán kijossz 15bol. M
2015. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
[link] erre gondoltam 5750 ft
2015. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 10. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán vegyél egy egyszerű lágy teleszkópos botot egy finom orsóval. Ennyiből ez a reális. Lehet vele halat fogni, kezdetnek megteszi.


Sajnos bámilyen ágat nézel, akár match, akár feeder, akár pergetés, a bojli meg.. azt inkább hagyjuk is :D Beugró cuccok 25 - 30 000 től kezdődnek :'(


A többi majd kiderül, hogy merre mozdulsz el, ha megfog a peca.

2015. júl. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen.
2015. júl. 13. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!