Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tanítsam meg úszni a...

Hogyan tanítsam meg úszni a 23 éves páromat? Valaki esetleg le írná nekem akár privátban akár itt részletesen mivel kéne kezdeni, hogyan tovább stb. Lehetőleg olyan aki ért hozzá. (16/lány)

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 20:39
 1/2 anonim válasza:

szia! én is huszonévesen tanultam úszni.

Első körben meg kell éreznie, hogy képes fennmaradni a víz tetején, és mozogni benne. - nálam legalábbis ezek a félelmek jelentették a legnagyobb gátat.

Én azzal az uszodai hungarocel úszó bigyóval sem éreztem biztonságban magam, illetve azzal nem is lehet megtanulni semmit, csak a kutyaúszást. Ezért -ciki, nem ciki- vettem két gyerekeknek való, összecsatolható úszóövet, és a kettő együtt átérte a törzsemet, és vígan fenntartott a vízen, miközben kezem-lábam szabad maradt, és bátran gyakorolhattam a mozdulatokat.

én így tanultam. :)

2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

konkrétan ezt használtam:

[link]

ebből kettő vígan körbeér és megtart egy felnőttet

2016. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!