Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek lenne igény egy...

Szerintetek lenne igény egy 0-24 uszodára Budapesten?

Figyelt kérdés

A 0-24-es konditermek mintájára.

Akár egy új komplexummal, akár valamelyik meglévő nyitvatartásának megváltoztatásával.


2017. máj. 23. 19:47
 1/5 anonim válasza:

Szerintem nem ha már valaki arra szánja el magát hogy ne aludjon este akkor inkább bulizni megy

De lehet hogy mennének a 0-24be de nem biztos hogy olyan sokan hogy megérje

2017. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért menne bulizni? Hogyan is lehetne összemérni a béna tuc-tuc zenére ugrálást a komoly sportolással? Már bocsánat, nem akarok bántó lenni, de nagyon nem egy kategória a kettő.
2017. máj. 30. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet mennenek. De én ugy gondolom hogy új komplexumot pesten erre mar ne építsenek most van nekik jópár. Mi veszpremiek meg itt vagyunk egy lepukkant a szetdoles határán álló folyton beazo uszodaval. Mikor esik az eső a medenceterben is lehet mar zuhanyozni kb es a vodroket lehet kerülgetni allandoan. Lehetseges a 0-24 uszoda de elobb. Nekunk legyen egy tuti ami kiszolgálja a varost. Es én asszem mennek is ejszaka mert milyen hangulatos lenne
2017. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Bizony a nagy múltú pesti uszodák is hasonló állapotban vannak. Összességében nem elég kétmillió emberre az a kb. 22-23 nyilvános uszoda.

Ezzel persze nem azt akarom sugallni, hogy nektek ne legyen új, ha rajtam múlna, minden megyeszékhelyen és a kisvárosokban is lenne legalább egy használható.

2017. jún. 7. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele. Igen sok pesti uszodában volt az ujhegyi is pesten szornyu állapotban van, de azt azért soknak tartom hogy építik a stadionokat mikor nincs is ra nagy kereslet. Helyette minden megyeszekhelyre kene egy rendes nagy uszoda ami kiszolgálja a helyi igényeket. Az azert sok hogy Veszprémbe szetdol az uszoda fuzfon évente bezárják a felújítás miatt Füreden meg ev elejen adtak at egy teljeseujat es választhatunk hova megyunk es mennyit utazunk. Ez igy suli utan nagyon jo. Rendes idoben eselyed sincsen úszni, tele van az uszoda es 7tol a közönsége vagy korán reggel. Igen itt is fognak építeni de mire megépül...
2017. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!